
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Enhedstype | Strømfordelingsenhed - rackversion |
| Farve | Sort |
| Ledningslængde | 1.98 m |
| Producent | APC |
MåL-OG-VæGT
| Højde | 610 |
| Bredde | 45 |
| Vægt | 2000 |
| Dybde | 45 |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | UL, cUL, VDE |
| Medfølgende ledninger | Strømkabel - ekstern - 1.98 m |
| Rackmonteringspakke | Inkluderet |
STRøMENHED
| Med frekvens | 50/60 Hz |
| Input-stik | 1 x strøm IEC 60320 C14 |
| Nødvendig frekvens | 50/60 Hz |
| Max. elektrisk strøm | 10 A |
| Udgangspænding | AC 208/230 V 50/60 Hz |
| Strømkapacitet | 2.3 kW |
| Indgangspænding | AC 208/230 V |
| Indgangspændingsområde | AC 200 - 240 V |
| Detaljer om strømudgangskonnektorer | 15 x power IEC 60320 C13 |
MILJøMæSSIGE-PARAMETRE
| Maks. Opbevaringstemperatur | 65 °C |
| Lagerfugtighedsgrad | 5 - 95% |
| Min. lagertemperatur | -25 °C |
| Maks. driftstemperatur | 45 °C |
| Min. driftstemperatur | 0 °C |
| Fugtighedsgrad ved brug | 5 - 95% |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.




