
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Enhedstype | Strømforsyningsadapter - ekstern |
| Producent | APC |
MåL-OG-VæGT
| Højde | 70 |
| Bredde | 95 |
| Vægt | 340 |
| Dybde | 70 |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | UL, C-Tick, cUL, ICES-003, VDE, FCC Part 15 A, AS/NZS 3548 Klasse A, VCCI Class A, EMC 2004/108/EC |
STRøMENHED
| Udgangspænding | 24 V |
| Indgangspænding | AC 120/230 V |
MILJøMæSSIGE-PARAMETRE
| Maks. Opbevaringstemperatur | 45 °C |
| Lagerfugtighedsgrad | 0 - 95% |
| Min. lagertemperatur | -15 °C |
| Maks. driftstemperatur | 45 °C |
| Min. driftstemperatur | 0 °C |
| Fugtighedsgrad ved brug | 0 - 95% |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



