
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | APC |
FUNKTIONER
| Certificering | REACH |
| Type | Øverste panel |
| Produktfarve | Sort, Hvid |
VæGT-&-STøRRELSER
| Højde | 12 mm |
| Dybde (maks.) | 99, 9 cm |
| Bredde | 598 mm |
| Vægt | 2, 27 kg |
EMBALLERINGSDATA
| Pakkedybde | 1021 mm |
| Pakkehøjde | 25 mm |
| Pakkebredde | 625 mm |
| Pakkevægt | 2, 37 kg |
TEKNISKE-DETALJER
| Bæredygtighedscertifikater | RoHS |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


