Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Indbygget udstyr | USB 3.2 Gen 1/USB-C hub |
| Skærmtype | LED-baggrundsbelyst LCD-skærm / TFT aktiv matriks |
| Vandret synsvinkel | 178 |
| Pixel pr. tomme | 109 |
| Lodret synsvinkel | 178 |
| Backlight-teknologi | WLED |
| Diagonal størrelse | 34" |
| Skærmbelægning | Anti-genskin 6H hårdhed |
| Standard opløsning | WQHD 3440 x 1440 ved 100 Hz |
| Farvespektrum | 100% NTSC (CIE 1976), 121% sRGB (CIE 1931), 89% DCI-P3 (CIE 1931), 90% Adobe RGB (CIE 1931), 91% DCI-P3 (CIE 1976), 98% Adobe RGB (CIE 1976), 85% NTSC (CIE 1931), 115% sRGB (CIE 1976) |
| Vægt | 9.14 kg |
| Formatforhold | 21:9 |
| Adaptive-Sync teknologi | AMD FreeSync |
| Energiklasse (HDR) | Klasse G |
| Responstid | 4 ms (grå-til-grå), 1 ms (MPRT) |
| Kontrastforhold | 4000:1 / 20000000:1 (dynamisk) |
| OSD sprog | Tjekkisk, kroatisk, Kinesisk (traditionelt), Kinesisk (forenklet), Ukranisk, Engelsk, Tysk, Fransk, Italiensk, Portugisisk, Polish, Finsk, Svensk, Russisk, Spansk, Hollandsk, Tyrkisk, Japansk, Koreansk |
| Energiklasse | Klasse G |
| Farve | Mat sort |
| Pixel Pitch | 0.23175 mm |
| Egenskaber | Flicker Free-teknologi, PBP, Adaptive-Sync teknologi, Low Blue Light-teknologi, 3-sidet rammeløs, PIP support, G-menu |
| Dimensioner (B x D x H) | 81.745 cm x 25 cm x 53.455 cm - med stander (højeste position) |
| Farve support | 16, 7 millioner farver |
| USB-strømlevering | 65 Watt |
| Paneltype | VA |
| Lysstyrke | 300 cd/m² |
| Producent | AOC |
EFFEKT
| Strømforbrugs-stand by | 0.5 Watt |
| Strømforbrug HDR (Til-tilstand) | 35 kWh/1000 t |
| Strømforbrug (fra-tilstand) | 0.3 Watt |
| Indgangspænding | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Strømforbrug (Typisk) | 60 Watt |
| Strømforbrug SDR (Til-tilstand) | 34 kWh/1000 t |
MåL-OG-VæGT
| Dimensioner & vægt detaljer | Med stander (højeste position) - bredde: 81.745 cm - dybde: 25 cm - højde: 53.455 cm - vægt: 9.14 kg Med stander (laveste position) - bredde: 81.745 cm - dybde: 25 cm - højde: 40.455 cm - vægt: 9.14 kg Uden stander - bredde: 81.745 cm - dybde: 5.534 cm - højde: 37.069 cm |
DIVERSE
| MTBF (forventet tid mellem fejl) | 50,000 time(r) |
| Overensstemmelsesstandarder | HDCP 2.0 |
| Egenskaber | Slot sikkerhedslås (kabel lås sælges separat) |
| Medfølgende ledninger | 1 x HDMI-kabel - 1.5 m 1 x USB-C til USB-C kabel - 1.8 m |
| Sikkerhedsåbningstype | Kensington-sikkerhedsåbning |
MåL-&-VæGT-(FORSENDELSE)
| Dybde ved forsendelse | 16.2 cm |
| Højde ved forsendelse | 48.1 cm |
| Bredde ved forsendelse | 10.7 cm |
| Vægt ved forsendelse | 11.65 kg |
AUDIO
| Type | Højtalere - stereo |
| Udgangseffekt/kanal | 10 Watt |
FORBINDELSE
| Interface | HDMI DisplayPort 1.2 USB-C 3.2 opstrøm (DisplayPort Alt Mode, data, strøm op til 65 W) 4 x USB 3.2 Gen 1 nedstrøm Audio line-ud |
MEKANISK
| Justeringer til display-position | Højde, drejbar, tilt |
| Drejevinkel | 10 |
| Højde justering | 130 mm |
| Tiltvinkel | -3.5/+21.5 |
| VESA-monteringsinterface | 100 x 100 mm |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
