Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Indbygget udstyr | USB 3.2 Gen 1 hub |
| Skærmtype | LED-baggrundsbelyst LCD-skærm / TFT aktiv matriks |
| Vandret synsvinkel | 178 |
| Lodret synsvinkel | 178 |
| Backlight-teknologi | WLED |
| Diagonal størrelse | 28" |
| Skærmbelægning | Blændfri, 3H Hard Coating |
| Standard opløsning | 4K 3840 x 2160 (DisplayPort: 144 Hz, HDMI: 60 Hz) |
| Farvespektrum | 105% Adobe RGB (CIE 1931) |
| Lodret opdateringshastighed | 48 - 144 Hz |
| Vægt | 6.13 kg |
| Formatforhold | 16:9 |
| Adaptive-Sync teknologi | NVIDIA G-SYNC Compatible, AMD FreeSync Premium |
| Energiklasse (HDR) | Klasse G |
| Responstid | 1 ms (grå-til-grå), 1 ms (MPRT) |
| Kontrastforhold | 1000:1 / 80000000:1 (dynamisk) |
| OSD sprog | Tjekkisk, Kinesisk (traditionelt), Kinesisk (forenklet), Engelsk, Tysk, Fransk, Italiensk, Portugisisk, Polish, Finsk, Svensk, Russisk, Spansk, Hollandsk, Japansk, Koreansk |
| Energimærke QR-kode URL | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/553593 |
| Energiklasse | Klasse G |
| Vandret opdateringshastighed | 30 - 255 kHz |
| Farve | Sort, rød |
| Pixel Pitch | 0.16 mm |
| HDR-certificering | DisplayHDR 400 |
| Egenskaber | FPS Mode, Flicker Free-teknologi, RTS Mode, grænseløs, Racing Mode |
| Dimensioner (B x D x H) | 63.64 cm x 24.49 cm x 46.95 cm - med stander |
| Farve support | 16, 7 millioner farver |
| Paneltype | IPS |
| Gaming | Ja |
| Lysstyrke | 370 cd/m² |
| Producent | AOC |
EFFEKT
| Strømforbrugs-stand by | 0.5 Watt |
| Strømforbrug HDR (Til-tilstand) | 60 kWh/1000 t |
| Strømforbrug (fra-tilstand) | 0.3 Watt |
| Indgangspænding | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Strømforbrug (Maks.) | 45 Watt |
| Strømforbrug (Typisk) | 120 Watt |
| Strømforbrug SDR (Til-tilstand) | 33.4 kWh/1000 t |
MåL-OG-VæGT
| Dimensioner & vægt detaljer | Med stander - bredde: 63.64 cm - dybde: 24.49 cm - højde: 46.95 cm - vægt: 6.13 kg Uden stander - bredde: 63.64 cm - dybde: 4.93 cm - højde: 36.85 cm |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | RoHS, REACH, TUV Bauart, EAC, ISO 9241-307 Class 1, HF |
| Egenskaber | Slot sikkerhedslås (kabel lås sælges separat) |
| Medfølgende ledninger | 1 x HDMI-kabel - 1.8 m 1 x DisplayPort kabel - 1.8 m |
| Sikkerhedsåbningstype | Kensington-sikkerhedsåbning |
MåL-&-VæGT-(FORSENDELSE)
| Dybde ved forsendelse | 59.3 cm |
| Højde ved forsendelse | 16 cm |
| Bredde ved forsendelse | 71.5 cm |
| Vægt ved forsendelse | 8.62 kg |
AUDIO
| Type | Højtalere - stereo |
| Udgangseffekt/kanal | 3 Watt |
FORBINDELSE
| Interface | 2 x HDMI 2 x DisplayPort 1.4 4 x USB 3.2 Gen 1 Hovedtelefoner |
MEKANISK
| Justeringer til display-position | Højde, pivot (rotering), drejbar, tilt |
| Drejevinkel | 60 |
| Højde justering | 130 mm |
| Tiltvinkel | -5/+23 |
| VESA-monteringsinterface | 100 x 100 mm |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
