Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Indbygget udstyr | USB 3.2 Gen 1 hub |
| Skærmtype | LED-baggrundsbelyst LCD-skærm / TFT aktiv matriks |
| Vandret synsvinkel | 178 |
| Pixel pr. tomme | 163 |
| OSD sprog | Tjekkisk, Kinesisk (traditionelt), Kinesisk (forenklet), Engelsk, Tysk, Fransk, Italiensk, Portugisisk, Polish, Finsk, Svensk, Russisk, Spansk, Hollandsk, Japansk, Koreansk |
| Energimærke QR-kode URL | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/709703 |
| Energiklasse | Klasse G |
| Vandret opdateringshastighed | 30 - 140 kHz |
| Lodret synsvinkel | 178 |
| Backlight-teknologi | WLED |
| Pixel Pitch | 0.1554 mm |
| Diagonal størrelse | 27" |
| Standard opløsning | 4K 3840 x 2160 ved 60 Hz |
| Farvespektrum | 112% sRGB (CIE 1931) |
| Dimensioner (B x D x H) | 61.36 cm x 20.01 cm x 39.45 cm - med stander |
| Lodret opdateringshastighed | 23 - 75 Hz |
| Vægt | 7.1 kg |
| Farve support | 1, 07 milliarder farver |
| USB-strømlevering | 65 Watt |
| Paneltype | IPS |
| Formatforhold | 16:9 |
| Energiklasse (HDR) | Klasse G |
| Lysstyrke | 350 cd/m² |
| Responstid | 4 ms (grå-til-grå) |
| Producent | AOC |
EFFEKT
| Strømforbrugs-stand by | 0.5 Watt |
| Strømforbrug HDR (Til-tilstand) | 32 kWh/1000 t |
| Strømforbrug (fra-tilstand) | 0.3 Watt |
| Strømforbrug (Typisk) | 37 Watt |
| Strømforbrug SDR (Til-tilstand) | 32 kWh/1000 t |
MåL-OG-VæGT
| Dimensioner & vægt detaljer | Med stander (laveste position) - bredde: 61.36 cm - dybde: 20.01 cm - højde: 39.45 cm - vægt: 7.1 kg Med stander (højeste position) - bredde: 61.36 cm - dybde: 20.01 cm - højde: 54.45 cm - vægt: 7.1 kg |
DIVERSE
| Egenskaber | Slot sikkerhedslås (kabel lås sælges separat) |
| Medfølgende ledninger | 1 x HDMI-kabel - 1.8 m 1 x DisplayPort kabel - 1.8 m USB-C kabel |
| Sikkerhedsåbningstype | Kensington-sikkerhedsåbning |
MåL-&-VæGT-(FORSENDELSE)
| Vægt ved forsendelse | 9.6 kg |
BæREDYGTIGHEDSOPLYSNINGER
| TCO-certificeret | TCO Certified Displays 8 |
| ENERGY STAR-certificeret | Ja |
FORBINDELSE
| Interface | 2 x HDMI DisplayPort 1.2 USB-C/DisplayPort Alt Mode (strøm op til 65 W) 4 x USB 3.2 Gen 1 Hovedtelefoner |
MEKANISK
| Justeringer til display-position | Højde, pivot (rotering), drejbar, tilt |
| Drejevinkel | 360 |
| Tiltvinkel | -5/+35 |
| VESA-monteringsinterface | 100 x 100 mm |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


