Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Strømforsyning maks. længde | 245 mm |
| Kølesystem | Front: 140 x 140 x 30 mm ventilator x 3 / Pulse-bredde modulation (PWM) support Front: blæserstativ / 3 x 120 mm eller 3 x 140 mm blæser understøttet Bagside: 120 mm ventilator x 1 Top: blæserstativ / 3 x 120 mm eller 2 x 140 mm blæser understøttet Bagside: 120 x 120 x 30 mm ventilator / Pulse-bredde modulation (PWM) support |
| Sidepanel i vindue | Ja |
| Model | Fulltower |
| Antal interne bays | 5 |
| Materiale af sidepanel i vindue | Hærdet glas |
| Maks. længde for videokort | 400 mm |
| Egenskaber, systemkabinet | Kabeladministrations-system, understøtter 120/140/240/280/360/420 mm radiator i frontpanel, understøtter 120/140/240/280/360 mm radiator i toppen, understøtter 120 mm radiator bagtil, støvfilter, kabeladministrationssystem (30 mm plads), topmagnetisk støvfilter, front magnetisk støvfilter, Easy Clip-system, støvfilter i bunden, meshed front panel, nulstillingsknap, strømknap, brugerdefinerbart I/O-panel |
| Produktmateriale | Stål, plastik, glas, stålnet |
| Max størrelse på bundkort | ATX |
| Understøttede motherboards | ATX, microATX, ITX, Extended ATX |
| Maks. højde for CPU-køler | 175 mm |
| Producent | Antec |
EFFEKT
| Specifikationsoverensstemmelse | ATX |
| Strømenhed | Ingen strømforsyning |
MåL-OG-VæGT
| Højde | 492 |
| Bredde | 220 |
| Vægt | 12550 |
| Dybde | 483 |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Ekspansionsåbninger | 8 |
| Udvidelses-båse | 2 (total) / 2 (fri) x intern - 2, 5" / 3, 5" delt 4 (total) / 3 (fri) x intern - 2.5" |
| Interface | 2 x USB 3.0 1 x USB-C 1 x audio linje-ud - mini-jack 1 x mikrofon - mini-jack |
MåL-&-VæGT-(FORSENDELSE)
| Vægt ved forsendelse | 14.85 kg |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

