Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Specifikationsoverensstemmelse | ATX12V 2.31/ EPS12V |
| PSU formfaktor | ATX |
| Enhedstype | Strømforsyning - aktiv Power Factor Correction (PFC) - intern |
| Lokalisering | Europa |
| Producent | Antec |
MåL-OG-VæGT
| Højde | 86 |
| Bredde | 150 |
| Vægt | 1530 |
| Dybde | 140 |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | cTUVus, TUV, CB, RCM, FCC, CCC |
| Kølesystem | 120 mm ventilator |
| Egenskaber | Overspændingsbeskyttelse, beskyttelse mod underspænding, kortslutnings beskyttelse, overbelastningsbeskyttelse, ingen lastdriftbeskyttelse |
STRøMENHED
| Effektivitet | 88% |
| Nødvendig frekvens | 50 - 60 Hz |
| Strømkapacitet | 550 Watt |
| Indgangspænding | AC 100-240 V |
| 80 PLUS certificering | 80 PLUS Bronze |
| Detaljer om strømudgangskonnektorer | 1 x strøm 24 pin ATX med aftagelig 4 pin sektion 1 x strøm 8 pin EPS12 V med aftagelig 4 pin ATX12V sektion 2 x 8 pin PCI Express-strøm med aftagelig 2 pin sektion 7 x 15 pin Serial ATA strøm 2 x 4-PIN intern strøm 1 x 4-PIN mini-strømforsyningsforbinder |
MILJøMæSSIGE-PARAMETRE
| Maks. driftstemperatur | 40 °C |
| Min. driftstemperatur | 0 °C |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

