Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 4.8 cm |
| Bredde | 1.7 cm |
| Produkttype | Batteri - (genopladelige) |
| Dybde | 2.6 cm |
| Producent | ANSMANN |
BATTERI
| Forsynet spænding | 9 V |
| Type | 9V |
| Kapacitet | 250 mAh |
| Teknologi | Nikkelhydrid |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

