Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Varenummer | 3025260 |
| Model | 1600-0137 |
| Ean | 4013674093564 |
| Til producentens hjemmeside | www.ansmann.de |
| Produktbeskrivelse | ANSMANN Future Multi 3in1 - lommelygte - LED - 10 W - sort |
| Lyskildetype | LED |
| Farve | Sort |
| Wattforbrug | 10 W |
| Brugsmodusser | Arbejdslys, fokuserbar lygte, blinkesignallampe |
| Produkttype | Lommelygte |
| Funktioner | Magnetisk, aftagelig klemme, sømløs fokusering |
| Kontaktlokation | Halehætte |
| Producent | ANSMANN |
BATTERI
| Run Time detaljer | Lommelygte - 180 lumen - 140 m - 4.5 timer Arbejdslys - 100 lumen - 10 timer Signal - 100 lumen - 10 timer |
| Run-time | 11 timer |
| Type | 3 x AAA / LR03 - Alkalisk |
LYSKILDE
| Wattforbrug | 10 W |
| Type | LED |
| Funktioner | SMD LED |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

