Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Stil | Sport |
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik |
| Yderligere funktioner | Transparenstilstand |
| Materiale | Silicone |
| Maks. driftsafstand | 10 m |
| Beskyttelse | Vandtæt, svedsikker, støvsikker |
| Produkttype | Ægte trådløse øretelefoner - Bluetooth - trådløs |
| Funktioner | SweatGuard Technology, hurtigopladning, Multipoint Pairing, HearID Technology |
| Farve | Hvid |
| Kompatibilitet | Android-telefon, Android tablet, iPad, iPhone |
| Producent | Anker |
EFFEKT
| Genopladningstid | 1.5 time(r) |
| Batteri | Genopladelig |
| Run Time detaljer | Løbende playback (aktiv støjannullering fra) (med enkeltopladning): op til 12 timer Løbende playback (aktiv støjannullering fra) (med inkluderet opladningsetui): op til 48 timer Løbende playback (aktiv støjannullering til) (med enkeltopladning): op til 7 timer Løbende playback (aktiv støjannullering til) (med inkluderet opladningsetui): op til 28 timer Løbende playback (med 5 min opladning): op til 2 timer |
| Driftstid (op til) | 12 time(r) |
| Kapacitet | 580 mAh |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | IP68 |
| Udstyr inkluderet | Opladningsetui, 5 par silikoneørespidser (XS, S, M, L, XL), USB-C opladningskabel |
| Kabeloplysninger | USB-C opladningskabel - aftagelig |
MIKROFON
| Med mikrofoner | 6 |
| Støjannullering | Ja |
| Formfaktor | Indbygget |
FJERNBETJENING
| Styring | Multifunktionsknap, afspil/pause, spor fremad, lydstyrke, besvar/afslut, afvis opkald, ANC-tilstand, strøm tændt/slukket |
LYDUDGANG
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Impedans | 16 Ohm |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.3 |
| Lydeffekter | BassUp, 3D Surround Sound |
| Aktiv støjannulleringsteknologi | Advanced ANC |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Egenskaber | Justerbar ørekrog, robust, AI-talestøj-reduktionsteknologi |
| Aktiv støjfjerning | Ja |
| Hovedtelefonmodeller | I øret - over øret-montering |
| Blænder | Dynamisk driver - 11 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.




