Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik, computer |
| Yderligere funktioner | Smartphone stand (case), transparenstilstand |
| Maks. driftsafstand | 10 m |
| Beskyttelse | Vandresistent, støvsikker |
| Produkttype | Ægte trådløse øretelefoner - Bluetooth - trådløs |
| Funktioner | Multipoint Pairing, hurtigopladning, berøringskontrol, AI voice enhancement |
| Farve | Sort |
| Kompatibilitet | Android-telefon, Android tablet, iPad, iPhone |
| Producent | Anker |
EFFEKT
| Driftstid (op til) | 10 time(r) |
| Kapacitet | 700 mAh |
| Genopladningstid | 1 time(r) |
| Batteri | Genopladelig |
| Run Time detaljer | Løbende playback (aktiv støjannullering fra) (med inkluderet opladningsetui): op til 45 timer Løbende playback (aktiv støjannullering fra) (med enkeltopladning): op til 10 timer Løbende playback (med 10 min opladning): op til 2 timer Løbende playback (aktiv støjannullering til) (med inkluderet opladningsetui): op til 30 timer Løbende playback (aktiv støjannullering til) (med enkeltopladning): op til 7 timer |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | IP54, Directive 2011/65/EU, Directive 2015/863, Directive 2014/53/EU, Directive 2014/35/EU, Directive 2014/30/EU |
| Udstyr inkluderet | Opladningsetui, 3 ørespidser (små, medium, store), USB-C opladningskabel |
| Kabeloplysninger | USB-C opladningskabel - aftagelig |
MIKROFON
| Med mikrofoner | 4 |
| Formfaktor | Indbygget |
FJERNBETJENING
| Styring | Partilstand, afspil/pause, spor fremad, lydstyrke, besvar/afslut, afvis opkald, ANC-tilstand |
LYDUDGANG
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Impedans | 16 Ohm |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.4 |
| Lydeffekter | BassUp, 3D-lyd |
| Aktiv støjannulleringsteknologi | Adaptive Active Noise Cancellation |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Egenskaber | 3 lydtilstande |
| Aktiv støjfjerning | Ja |
| Hovedtelefonmodeller | I øret |
| Blænder | 10 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.




