Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik |
| Højopløsnings-audio | Ja |
| Maks. driftsafstand | 10 m |
| Beskyttelse | Vandresistent |
| Produkttype | Ægte trådløse øretelefoner - Bluetooth - trådløs |
| Vægt | 9 g |
| Funktioner | Sliddetektion, HearID 2.0 Technology |
| Farve | Klar hvid |
| Kompatibilitet | iPhone, Android-telefon, Mac, Windows, Android tablet |
| Producent | Anker |
EFFEKT
| Driftstid (op til) | 10 time(r) |
| Kapacitet | 53 mAh |
| Genopladningstid | 3 time(r) |
| Batteri | Batteri til hovedtelefon genopladelig - trådløs opladning |
| Run Time detaljer | Løbende playback (støjannullering FRA): op til 10 timer Løbende playback (støjannullering FRA/med inkluderet opladningsbase): op til 50 timer Løbende playback (støjannullering TIL): op til 8 timer Løbende playback (støjannullering TIL/med inkluderet bæreetui): op til 40 timer Løbende playback (med 10 min opladning): op til 4 timer |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | IPX4, SGS |
| Udstyr inkluderet | 4 par ørespidser (XS, S, M, L), opladningsbase (800 mAh), USB-C opladningskabel |
| Understøttet værtsenheds-OS | macOS, Android, iOS, Windows |
| Kabeloplysninger | USB-C opladningskabel - aftagelig |
MIKROFON
| Med mikrofoner | 6 |
| Støjannullering | Ja |
| Formfaktor | Indbygget |
FJERNBETJENING
| Styring | Besvar/afslut, afspil/pause, næste/foregående nummer, ANC/transparens/normal |
LYDUDGANG
| Impedans | 10 Ohm |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Aktiv støjfjerning | Ja |
| Frekvensrespons | 20 - 40000 Hz |
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Bluetooth audiocodec | LDAC |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.3 |
| Hovedtelefonteknologi | Dynamisk |
| Aktiv støjannulleringsteknologi | Adaptive ANC 2.0 |
| Egenskaber | MultiPoint Technology, Google Fast Pair |
| Hovedtelefonmodeller | I øret |
| Blænder | 11 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

