Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Dimensioner & vægt detaljer | Opladningsetui: 6.527 cm x 7.956 cm x 2.424 cm / 64.28 g Ørespids: 3.46 cm x 5.659 cm x 1.893 cm / 12.23 g |
| Højde | 2.424 cm |
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik |
| Bredde | 6.527 cm |
| Maks. driftsafstand | 10 m |
| Beskyttelse | Vandresistent (ørespidser) |
| Produkttype | Ægte trådløse øretelefoner - Bluetooth - trådløs |
| Vægt | 88.74 g |
| Dybde | 7.956 cm |
| Funktioner | SweatGuard Technology, LED-indikator |
| Farve | Hvid |
| Producent | Anker |
EFFEKT
| Driftstid (op til) | 14 timer |
| Antal inkluderet | 2 |
| Kapacitet | 105 mAh |
| Batteri | Batteri til hovedtelefon genopladelig |
| Run Time detaljer | Løbende playback: op til 14 timer Løbende playback (med inkluderet opladningsetui): op til 46 timer Løbende playback (med 10 min opladning): op til 5.5 timer |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | IPX5 |
| Udstyr inkluderet | Halsbånd, opladningsbase (750 mAh) |
| Kabeloplysninger | USB-C opladningskabel - aftagelig |
MIKROFON
| Med mikrofoner | 4 |
| Støjannulleringsteknologi | AI-forbedret støjafvisning |
| Driftsmåde af mikrofon | Stråleforming |
| Støjannullering | Ja |
| Formfaktor | Indbygget |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | USB-C (kun strøm) (24 pin USB-C) - på opladningsetui |
FJERNBETJENING
| Styring | Afspil/pause, næste/foregående nummer, afvis opkald, besvar/afslut, strøm tændt/slukket, lydstyrke |
LYDUDGANG
| Impedans | 13.5 Ohm |
| Magnetmateriale | Titaniumbelagt |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Antal simultant forbindelse enheder | 8 |
| Maks. lydtryk | 89 dB |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Bluetooth audiocodec | LDAC, AAC, SBC |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.3 |
| Lydeffekter | Spatial Audio |
| Hovedtelefonmodeller | Åbent øre - over øret-montering |
| Blænder | 16.2 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
