Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 19 cm |
| Højopløsnings-audio | Ja |
| Bredde | 16.1 cm |
| Materiale | PC/ABS |
| Maks. driftsafstand | 15 m |
| Produkttype | Hovedtelefoner - Bluetooth - trådløs - 3, 5 mm jackstik |
| Vægt | 292 g |
| Dybde | 8.8 cm |
| Funktioner | Hurtigopladning, Multipoint Pairing, LED-indikator |
| Farve | Sort |
| Producent | Anker |
EFFEKT
| Driftstid (op til) | 65 time(r) |
| Kapacitet | 750 mAh |
| Genopladningstid | 2 time(r) |
| Batteri | Batteri til hovedtelefon Litium-polymer |
| Run Time detaljer | Løbende playback (støjannullering TIL): op til 50 timer Løbende playback (støjannullering FRA): op til 65 timer Løbende playback (med 5 min opladning): op til 4 timer |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | SGS |
| Udstyr inkluderet | Bæretaske, audiokabel, USB-C opladningskabel |
| Kabeloplysninger | USB-C opladningskabel - aftagelig - 60 cm Audiokabel - aftagelig - 60 cm |
MIKROFON
| Med mikrofoner | 2 |
| Signalstøjforhold | 65 dB |
| Følsomhed | -36 dB |
| Formfaktor | Indbygget |
| Frekvensrespons | 20 - 8000 Hz |
FJERNBETJENING
| Styring | Lydstyrke, afspil/pause, næste/foregående nummer, opkald |
LYDUDGANG
| Impedans | 16 Ohm |
| Magnetmateriale | Keramik |
| Justerbart pandebånd | Ja |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Aktiv støjfjerning | Ja |
| Maks. lydtryk | 93 dB |
| Foldbar | Ja |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
| Bluetooth-profiler | Hands-Free Profile (HFP), Advanced Audio Distribution Profile (A2DP), Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP), Leadership Development and Advisory Council (LDAC) |
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Bluetooth audiocodec | SBC, AAC, LDAC |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.3 |
| Aktiv støjannulleringsteknologi | Adaptive Active Noise Cancellation |
| Hovedtelefonmodeller | Fuld størrelse |
| Total harmonisk forvrængning (THD) | 3% |
| Blænder | 40 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


