Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik |
| Yderligere funktioner | Transparenstilstand |
| Højopløsnings-audio | Ja |
| Maks. driftsafstand | 15 m |
| Produkttype | Hovedtelefoner - Bluetooth - trådløs, kablet - NFC - 3, 5 mm jackstik |
| Ørepudemateriale | Hukommelsesskum, proteinlæder |
| Funktioner | Hurtigopladning, LED-indikator |
| Farve | Sort |
| Kompatibilitet | Android-telefon, Android tablet, iPhone, iPad |
| Producent | Anker |
EFFEKT
| Driftstid (op til) | 60 time(r) |
| Kapacitet | 720 mAh |
| Genopladningstid | 2 time(r) |
| Batteri | Batteri til hovedtelefon genopladelig |
| Run Time detaljer | Løbende playback (støjannullering FRA): op til 60 timer Løbende playback (støjannullering TIL): op til 40 timer Løbende playback (med 5 min opladning): op til 4 timer |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | Beskyttelseshylster |
MIKROFON
| Med mikrofoner | 2 |
| Støjannulleringsteknologi | Dual Noise Sensor Technology |
| Støjannullering | Ja |
| Formfaktor | Indbygget |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Hovedtelefoner (3,5 mm stereo mini jack) |
FJERNBETJENING
| Styring | Strøm tændt/slukket, partilstand, afspil/pause, næste/foregående nummer, lydstyrke, besvar/afslut, hold, afvis opkald, stemmeassistent, ANC til/fra, ANC/transparens |
KABEL
| Aftageligt kabel | Ja |
LYDUDGANG
| Aktiv støjfjerning | Ja |
| Foldbar | Ja |
| Frekvensrespons | 16 - 40000 Hz |
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Bluetooth audiocodec | SBC, AAC |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.0 |
| Hovedtelefonteknologi | Dynamisk |
| Aktiv støjannulleringsteknologi | Digital Hybrid ANC Multi-Mode Noise Cancellation |
| Egenskaber | MultiPoint Technology |
| Hovedtelefonmodeller | Fuld størrelse |
| Blænder | 40 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
| Impedans | 16 Ohm |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs, kablet |
| Antal simultant forbindelse enheder | 2 |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


