Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Produkttype | Processor |
| Producent | AMD |
PROCESSOR
| Termisk designeffekt | 225 W |
| Antal kerner | 28 |
| Type / Model | AMD EPYC 7453 |
| Kompatibel Processor Tilslutning | Socket SP3 |
| Max Turbo Speed | 3.45 GHz |
| Antal PCI Express-spor | 128 |
| Antal processorer | 1 |
| Antal tråde | 56 |
| Clock-frekvens | 2.75 GHz |
| Detaljer for cache-hukommelse | L3 - 64 MB |
| PCI Express-revision | 4.0 |
| DesignEgenskaber | AMD Infinity Architecture, AMD Infinity Guard |
| Cache | 64 MB |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
