Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | Alta Labs |
PRæSTATION
| Firmware kan opgraderes | Ja |
NETVæRK
| Begrænsning af hastighed | Ja |
| Vituelle LAN funktioner | Stacked VLAN |
| VLAN understøttelse | Ja |
| 10G understøttelse | Ja |
| Auto-forhandling | Ja |
| Netværksstandarder | IEEE 802.1x, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Ethernet LAN-datahastigheder | 10, 100, 1000 Mbit/s |
| Auto-sensing | Ja |
VæGT-&-STøRRELSER
| Højde | 44 mm |
| Bredde | 441, 5 mm |
| Vægt | 3, 6 kg |
| Dybde | 254 mm |
DESIGN
| Kan monteres på væggen | Ja |
| Stativ-montering | Ja |
| Knap til nulstilling | Ja |
| Stabelbar | Ingen |
| Husmateriale | Stål |
| Formfaktor | 1U |
| Produktfarve | Grå |
| LED-indikatorer | Netværk, PoE |
STRøMSTYRING
| Strømforbrug (typisk) | 53 W |
| Antal strømforsyninger | 1 |
| Strømforsyning inkluderet | Ja |
| Strømforbrug (maks.) | 295 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Strømkilde | Vekselstrøm |
EMBALLERINGSDATA
| Pakketype | Kasse |
PORTE-&-GRæNSEFLADER
| Basis omskiftning RJ-45 Ethernet porttype | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Basis omskiftning RJ-45 Ethernet porte, antal | 24 |
| Antal installerede SFP moduler | 0 |
| Antal installerede SFP+ moduler | 2 |
| Strømstik | AC-in jack |
EMBALLAGE-INDHOLD
| Rack monteringskit | Ja |
| Brugervejledning | Ingen |
| Hurtig start guide | Ja |
| Kabler inkluderet | Vekselstrøm |
DRIFTSBETINGELSER
| Driftstemperatur (T-T) | -5 - 50 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 90% |
DATAOVERFøRSEL
| Switch kapacitet | 88 Gbit/sek. |
| Pakke bufferlager | 4, 1 MB |
| Hastighed for videresendelse | 65500 Mpps |
| Gennemløb | 44 Gbit/sek. |
| MAC adresselabel | 8000 entries |
ADMINISTRATIONSFUNKTIONER
| Servicekvalitet support (QoS) | Ja |
| Cloud-administreret | Ja |
| Switch-type | Administreret |
SIKKERHED
| Godkendelsestype | IEEE 802.1x |
| IGMP snooping | Ja |
POWER-OVER-ETHERNET-(POE)
| Strøm over Ethernet (PoE) | Ja |
| Power over Ethernet (PoE) -type understøttet | Active PoE |
| Power over Ethernet plus (PoE+) porte, antal | 16 |
| Power over Ethernet (PoE) effekt pr. port | 30 W |
| Total Power over Ethernet (PoE) | 240 W |
GODKENDELSER
| Certificering | CE, FCC, IC |
MULTICAST-FUNKTIONER
| Multicast-understøttelse | Ja |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

