Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Produkttype | Processors flydende kølesystem |
| Vægt | 2.938 kg |
| Forsendelsesdimensioner (VxDxH)/vægt | 50 cm x 24.5 cm x 16 cm |
| Pakke Indhold | Termisk paste, skruer, pumpe, 5 x M4 0, 5 mm polyamid-spændeskiver, 4 fjedre, bagplade, 1 x Intel-bøjle, 1 x AMD-bøjle, 4 x møtrikker, RGB-controller, RGB LED-adapter, 12 M3 x 30 mm skruer, 12 M3 x 5 mm skruer, TR4 Assembly Set |
| Producent | Alphacool |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | FCC, RoHS |
| Egenskaber | 2 x G1/4" tråd |
VARMEAFLEDER-&-BLæSER
| Antal blæsere | 3 |
| Blæser diameter | 140 mm |
| Stik | 4-pins blæser-stikforbindelse |
| Blæser med kugleleje | Hydraulisk leje |
| Egenskaber | Puls-bredde modulation (PWM) support, digitalt addresserbare RGB LEDer |
| Heatsink-dimensioner | 458 mm x 144 mm x 30 mm |
| Materiale til varmeafleder | Kobber |
| Omdrejningshastighed | 600-1500 o/min |
| Kompatibel med | Socket 940, LGA775 Socket, Socket 939, LGA1156 Socket, Socket AM2, Socket AM2+, LGA1366 Socket, Socket AM3, Socket G34, LGA1155 Socket, Socket AM3+, LGA2011 Socket, Socket FM1, Socket FM2, LGA1150 Socket, Socket FM2+, LGA2011-3 Socket, LGA1151 Socket, Socket AM4, LGA2066 Socket, Socket TR4, Socket sTRX4 |
| Lufttryk | 0.41-1.6 mm |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

