Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| HDR-format | HDR400 |
| Kontrastforhold | 3000:1 |
| Indbygget udstyr | USB-hub |
| Skærmtype | LCD-skærm / TFT aktiv matriks |
| Vandret synsvinkel | 178 |
| Pixel pr. tomme | 138 |
| Energiklasse | Klasse F |
| Lodret synsvinkel | 178 |
| Backlight-teknologi | Quantum Dot technology |
| Farve | Sølv, sort |
| Diagonal størrelse | 32" |
| Standard opløsning | 4K 3840 x 2160 ved 60 Hz |
| Farvespektrum | 102% NTSC, 107% Adobe RGB, 113% DCI-P3, 142% sRGB, 77% Rec.2020 (CIE 1976) |
| Egenskaber | OGS Technology |
| Dimensioner (B x D x H) | 72.5 cm x 25 cm x 60.6 cm - med stander (højeste position) |
| Vægt | 9.8 kg |
| Farve support | 16 millioner farver |
| USB-strømlevering | 65 Watt |
| Paneltype | IPS |
| Formatforhold | 16:9 |
| Energiklasse (HDR) | Klasse G |
| Lysstyrke | 320 cd/m² |
| Producent | ALOGIC |
EFFEKT
| Strømforbrug HDR (Til-tilstand) | 71 kWh/1000 t |
| Indgangspænding | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Strømforbrug (Maks.) | 150 Watt |
| Strømforbrug SDR (Til-tilstand) | 32 kWh/1000 t |
MåL-OG-VæGT
| Dimensioner & vægt detaljer | Med stander (højeste position) - bredde: 72.5 cm - dybde: 25 cm - højde: 60.6 cm - vægt: 9.8 kg Med stander (laveste position) - bredde: 72.5 cm - dybde: 25 cm - højde: 48 cm - vægt: 9.8 kg Uden stander - bredde: 72.5 cm - dybde: 4.8 cm - højde: 43 cm - vægt: 6.5 kg |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | DisplayPort 1.4 |
| Egenskaber | Microsoft Pen Protocol (MPP) 2.0, 8 Megapixel tilbagetrækkeligt kamera, 65 W strømlevering |
| Medfølgende ledninger | 1 x HDMI-kabel 1 x USB-C 3.2 Gen 2 kabel 1 x USB-A til USB-B kabel 1 x DisplayPort kabel |
AUDIO
| Type | Højtalere - stereo |
| Udgangseffekt/kanal | 5 Watt |
INPUT
| Type | Touchscreen |
FORBINDELSE
| Interface | DisplayPort 1.4 Hovedtelefoner 2 x HDMI USB-C/DisplayPort Alt Mode med Power Delivery 2 x USB 3.0 (Type A) USB (Type B) |
MEKANISK
| Justeringer til display-position | Højde, pivot (rotering), drejbar, tilt |
| Højde justering | 126 mm |
| VESA-monteringsinterface | 100 x 100 mm |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


