Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| HDR-format | HDR600 |
| Kontrastforhold | 1000:1 / 1000000:1 (dynamisk) |
| Indbygget udstyr | USB-hub |
| Skærmtype | LED-baggrundsbelyst LCD-skærm / TFT aktiv matriks |
| Vandret synsvinkel | 178 |
| Energiklasse | Klasse G |
| Lodret synsvinkel | 178 |
| Backlight-teknologi | Quantum Dot technology |
| Farve | Sort og sølv |
| Diagonal størrelse | 27" |
| Standard opløsning | 4K 3840 x 2160 ved 60 Hz |
| Egenskaber | Flicker Free-teknologi, ultratynd kantdesign, Low Blue Light-teknologi |
| Dimensioner (B x D x H) | 62.4 cm x 22 cm x 56.5 cm |
| Vægt | 7.6 kg |
| Farve support | 1, 07 milliarder farver |
| USB-strømlevering | 90 Watt |
| Paneltype | IPS |
| Formatforhold | 16:9 |
| Energiklasse (HDR) | Klasse G |
| Lysstyrke | 400 cd/m² |
| Producent | ALOGIC |
EFFEKT
| Strømforbrug HDR (Til-tilstand) | 56 kWh/1000 t |
| Indgangspænding | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Strømforbrug SDR (Til-tilstand) | 32 kWh/1000 t |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | DisplayPort 1.4 |
| Egenskaber | LED indikator |
| Medfølgende ledninger | 1 x HDMI-kabel - 1.5 m 1 x USB-C 3.2 Gen 1 kabel - 1 m 1 x USB-A til USB-B kabel - 1.5 m 1 x DisplayPort kabel - 1.5 m |
| Udstyr inkluderet | 4 skruer, standerbase |
AUDIO
| Type | Højtalere - stereo |
| Udgangseffekt/kanal | 5 Watt |
FORBINDELSE
| Interface | DisplayPort 1.4 Hovedtelefoner 2 x HDMI USB-C 2 x USB (Type A) USB (Type B) |
MEKANISK
| Justeringer til display-position | Højde, pivot (rotering), drejbar, tilt |
| VESA-monteringsinterface | 75 x 75 mm |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


