Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| HDR-format | HDR400 |
| Kontrastforhold | 1000:1 |
| Indbygget udstyr | USB-hub |
| Skærmtype | LCD-skærm |
| Vandret synsvinkel | 178 |
| Energiklasse | Klasse F |
| Lodret synsvinkel | 178 |
| Diagonal størrelse | 27" |
| Standard opløsning | 4K 3840 x 2160 ved 60 Hz |
| Egenskaber | Low Blue Light-teknologi, Flicker Free-teknologi, liggende tilstand, stående tilstand, OGS Technology |
| Dimensioner (B x D x H) | 62.4 cm x 22 cm x 41.5 cm |
| Vægt | 7.6 kg |
| Farve support | 1, 07 milliarder farver |
| USB-strømlevering | 65 Watt |
| Paneltype | AHVA/IPS |
| Formatforhold | 16:9 |
| Energiklasse (HDR) | Klasse G |
| Lysstyrke | 400 cd/m² |
| Responstid | 12 ms (uden overdrive) |
| Producent | ALOGIC |
EFFEKT
| Strømforbrug HDR (Til-tilstand) | 45 kWh/1000 t |
| Indgangspænding | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Strømforbrug SDR (Til-tilstand) | 26 kWh/1000 t |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | DisplayPort 1.4 |
| Egenskaber | LED indikator |
| Medfølgende ledninger | 1 x HDMI-kabel - 1.5 m 1 x USB-C 3.2 Gen 1 kabel - 1 m 1 x USB-A til USB-B kabel - 1.5 m 1 x DisplayPort kabel - 1.5 m |
| Udstyr inkluderet | 4 skruer |
AUDIO
| Type | Højtalere |
| Udgangseffekt/kanal | 5 Watt |
INPUT
| Type | Touchscreen |
FORBINDELSE
| Interface | DisplayPort 1.4 Hovedtelefoner 2 x HDMI USB-C 2 x USB (Type A) USB (Type B) |
MEKANISK
| Justeringer til display-position | Højde, pivot (rotering), drejbar, tilt |
| VESA-monteringsinterface | 100 x 100 mm |
LYDINDGANG
| Type | Firedobbelt array-mikrofon |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


