Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Indstillede mål | Ja |
| Aktivitet/sport | Golf, løbende, svømning, ski, cyklende, vandretur, gåture, yoga, snowboarding, strength training, elliptisk, multisport, dans, trappetrin, pilates, kørestol, høj-intensitet intervaltræning (HIIT), udendørs roning, padling, roningsmaskine, cooldown, kerne træning, tai chi, kickboxing |
| Operativsystem | WatchOS 11 |
| Navigation | GPS/GNSS/Galileo/BeiDou-modtager |
| Feedbacktype | Audiovarsel, vibrationsalarm, visuelt interface |
| Urdisplay | Ja |
| Funktioner | Fald-detektion, Emergency SOS, medicineringspåmindelse, lysstyrke: 2000 nits, Family Setup support, International Emergency Calling, Crash Detection, støjovervågning, hurtig opladning |
| Betalingsteknologi | Apple Pay |
| Understøttet værtsenheds-OS | iOS 18 or later |
| Lydindgang | Mikrofon med stemmeisolering |
| Meddelelser | Kalender, SMS, E-mail, applikationer, høj og lav hjertefrekvens, uregelmæssig rytme, søvnapnø meddelelser, tilbageførelse |
| Bærestil | Urstil |
| Producentmodelnummer | A3003 |
| Produkttype | Smart ur |
| Sporingsdata | Distance, tid, kalorier forbrændt, aktivitet, søvnaktivitet, hjertefrekvens, blodoxygen-mætning, søvnstadier, støjniveau, menstruationscyklus, ECG, ægløsningsfase, opmærksomhed |
| Sensorere | Lyssensor for omgivelser, digitalkompas, dybdemåler, elektrisk hjertesensor, vandtemperatursensor, optisk hjertesensor (3. gen.), altid tændt højdemåler, temperatursensor, høj-g accelerometer, gyroskop med høj dynamisk rækkevidde |
| Lydudgang | Højttaler |
| Producent | A3003 |
MåL-OG-VæGT
| Detaljer | Kun etui: 41.7 g |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | IP6X, BFR-fri, PVC-free, Kviksølv-fri, Arsenik-fri |
| Vibratoralarm | Ja |
| Materiale | 95% genanvendt titanium |
| Præ-loadet software | GymKit |
| Beskyttelse | Vandresistent, støvresistent |
| Specifik absorptionshastighed (SAR) | 0.26 W/kg (head) 0.83 W/kg (lem) |
| Inkluderet tilbehør | Magnetisk hurtig oplader til USB-C-kabel (1 m) |
BATTERI
| Trådløs opladning | Ja |
| Teknologi | Litiumion |
| Genopladeligt batteri | Ja |
| Køretidsdetaljer | Typisk brug - op til 18 time(r) Lavstrømstilstand - op til 36 time(r) |
| Køretid (op til) | 18 timer |
LAGRING
| Kapacitet | 64 GB |
INTERNET-OF-THINGS-(IOT)
| Stemmekontrolleret | Direkte |
| Intelligent assistent | Siri |
| Internet of Things (IoT) kompatibel | Ja |
BæREDYGTIGHEDSOPLYSNINGER
| Karbonfodaftryk | 0 kg karbonudledning |
SMARTWATCH-ETUI
| Etuiform | Rektangulær |
| Etuioplysninger | Skifer titanium |
| Kronetype | Digital med haptisk feedback |
| Etuibagside | Metal og safirglas bagpanel |
| Etuistørrelse | 46 mm |
INPUT-ENHED
| Type | Berøringsfølsom skærm, sideknap, dobbelt trykkegestikulation |
MOBILTELEFON
| Teknologi | WCDMA (UMTS) |
| Generation af mobilt bredbånd | 4G |
| Serviceudbyder | Ikke specificeret |
KONNEKTIVITET
| 4G LTE Bånd | Bånd 1, Bånd 2, Bånd 3, Bånd 4, Bånd 5, Bånd 6, Bånd 7, Bånd 8, Bånd 18, Bånd 19, Bånd 20, Bånd 25, Bånd 26, Bånd 28, Bånd 39, Bånd 40, Bånd 41, Bånd 66 |
| Trådløs grænseflade | LTE, IEEE 802.11n, Ultra-Wideband (UWB), Bluetooth 5.3 |
REM
| Størrelse | S/M |
| Materiale | Rustfrit stålnet |
| Passer til håndled med omkreds | 130-180 mm |
| Udskiftelig | Ja |
| Klemmetype | Magnetisk lukke |
| Farve | Skifer |
| Navn | Milanesisk løkke |
SKæRM
| Type | Retina LTPO3 OLED - farve |
| Opløsning | 416 x 496 pixels |
| Beskyttelse | Safirglas |
| Altid tændt-display (AOD) | Yes |
| Pixeltæthed | 326 ppi |
CPU
| Type | S10 SiP |
| Producent | Apple |
| Funktioner | W3 Apple trådløs chip, anden-generation Ultra Wideband chip, 4-kerne Neural Engine |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

