Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Indstillede mål | Ja |
| Aktivitet/sport | Løbende, vandretur, cyklende, svømning, ski, snowboarding, udendørs roning, padling, golf, gåture, elliptisk, roningsmaskine, trappetrin, høj-intensitet intervaltræning (HIIT), yoga, strength training, dans, cooldown, kerne træning, pilates, tai chi, kørestol, kickboxing, multisport |
| Operativsystem | WatchOS 11 |
| Navigation | GPS/GNSS/Galileo/BeiDou-modtager |
| Feedbacktype | Audiovarsel, vibrationsalarm, visuelt interface |
| Urdisplay | Ja |
| Funktioner | Medicineringspåmindelse, lysstyrke: 2000 nits, hurtig opladning, Emergency SOS, International Emergency Calling, Crash Detection, Fald-detektion, støjovervågning, Family Setup support |
| Betalingsteknologi | Apple Pay |
| Understøttet værtsenheds-OS | iOS 18 or later |
| Lydindgang | Mikrofon med stemmeisolering |
| Meddelelser | Høj og lav hjertefrekvens, uregelmæssig rytme, søvnapnø meddelelser, kalender, SMS, E-mail, applikationer, tilbageførelse |
| Bærestil | Urstil |
| Producentmodelnummer | A2997 |
| Produkttype | Smart ur |
| Sporingsdata | ECG, ægløsningsfase, hjertefrekvens, opmærksomhed, støjniveau, søvnaktivitet, søvnstadier, blodoxygen-mætning, menstruationscyklus, distance, tid, kalorier forbrændt, aktivitet |
| Sensorere | Elektrisk hjertesensor, optisk hjertesensor (3. gen.), temperatursensor, digitalkompas, altid tændt højdemåler, høj-g accelerometer, gyroskop med høj dynamisk rækkevidde, lyssensor for omgivelser, dybdemåler, vandtemperatursensor |
| Lydudgang | Højttaler |
| Producent | A2997 |
MåL-OG-VæGT
| Detaljer | Kun etui: 30 g |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | IP6X, Arsenik-fri, Kviksølv-fri, BFR-fri, PVC-free |
| Vibratoralarm | Ja |
| Materiale | 100 % genbrugt aluminium |
| Præ-loadet software | GymKit |
| Beskyttelse | Vandresistent, støvresistent |
| Specifik absorptionshastighed (SAR) | 0.25 W/kg (head) 0.04 W/kg (lem) |
| Inkluderet tilbehør | Magnetisk hurtig oplader til USB-C-kabel (1 m) |
BATTERI
| Trådløs opladning | Ja |
| Teknologi | Litiumion |
| Genopladeligt batteri | Ja |
| Køretidsdetaljer | Typisk brug - op til 18 time(r) Lavstrømstilstand - op til 36 time(r) |
| Køretid (op til) | 18 timer |
LAGRING
| Kapacitet | 64 GB |
INTERNET-OF-THINGS-(IOT)
| Stemmekontrolleret | Direkte |
| Intelligent assistent | Siri |
| Internet of Things (IoT) kompatibel | Ja |
BæREDYGTIGHEDSOPLYSNINGER
| Karbonfodaftryk | 0 kg karbonudledning |
SMARTWATCH-ETUI
| Etuiform | Rektangulær |
| Etuioplysninger | Sølvaluminium |
| Kronetype | Digital med haptisk feedback |
| Etuibagside | Metal og safirglas bagpanel |
| Etuistørrelse | 42 mm |
INPUT-ENHED
| Type | Berøringsfølsom skærm, dobbelt trykkegestikulation, sideknap |
KONNEKTIVITET
| Trådløs grænseflade | IEEE 802.11n, Bluetooth 5.3, Ultra-Wideband (UWB) |
REM
| Størrelse | S/M |
| Materiale | Fluoroelastomer |
| Passer til håndled med omkreds | 130-180 mm |
| Udskiftelig | Ja |
| Klemmetype | Nål og læg |
| Farve | Denim |
| Navn | Sportsbånd |
SKæRM
| Altid tændt-display (AOD) | Yes |
| Pixeltæthed | 326 ppi |
| Type | Retina LTPO3 OLED - farve |
| Opløsning | 374 x 446 pixels |
| Beskyttelse | Ion-X glas |
CPU
| Type | S10 SiP |
| Producent | Apple |
| Funktioner | Anden-generation Ultra Wideband chip, 4-kerne Neural Engine, W3 Apple trådløs chip |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


