Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Indstillede mål | Ja |
| Aktivitet/sport | Multisport, brugerdefinerede workouts |
| Operativsystem | WatchOS 10 |
| Navigation | GPS/GLONASS/Galileo/BeiDou/QZSS modtager |
| Feedbacktype | Audiovarsel, vibrationsalarm, visuelt interface |
| Urdisplay | Ja |
| Funktioner | Lysstyrke: 3000 nits, Emergency SOS, International Emergency Calling, Sirene (86-decibel), Crash Detection, Fald-detektion, Family Setup support, støjovervågning, hjertefrekvenszoner, Compass Waypoint, lagr og afspil musik, opkaldshåndtering, præcisionsfinding til iPhone, lommelygteboost, spordetektion |
| Betalingsteknologi | Apple Pay |
| Understøttet værtsenheds-OS | iOS 17 eller senere |
| Lydindgang | Tre-mikrofoner array |
| Meddelelser | Høj og lav hjertefrekvens, uregelmæssig rytme, kredsløbstræning, kalender, SMS, E-mail |
| Bærestil | Urstil |
| Producentmodelnummer | A2986 |
| Produkttype | Smart ur |
| Tilstande | Nattetilstand |
| Sporingsdata | Distance, tid, kalorier forbrændt, dybde, aktivitet, søvnaktivitet, hjertefrekvens, blodoxygen-mætning, ECG, menstruationscyklus, ægløsningsfase, søvnstadier, hurtig øjebevægelse (REM) |
| Sensorere | Dybdemåler, vandtemperatursensor, temperaturføling, blodoxygensensor, elektrisk hjertesensor, ECG-sensor, optisk hjertesensor (3. gen.), digitalkompas, altid tændt højdemåler, gyroskop, lyssensor for omgivelser, accelerationsmåler |
| Lydudgang | Dobbelte højttalere |
| Producent | A2986 |
MåL-OG-VæGT
| Detaljer | Kun etui: 61.4 g |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | IP6X, EN13319, MIL-STD-810H, Kviksølv-fri, Beryllium-free, BFR-fri, PVC-free, Arsenik-fri |
| Vibratoralarm | Ja |
| Materiale | Titanium i flyvekvalitet |
| Præ-loadet software | Oceanic+, Depth app, GymKit |
| Beskyttelse | Vandresistent, støvresistent, sprøjteresistent, korrosionsresistent |
| Specifik absorptionshastighed (SAR) | 0.22 W/kg (head) 0.43 W/kg (lem) |
| Inkluderet tilbehør | Magnetisk hurtig oplader til USB-C-kabel (1 m) |
BATTERI
| Trådløs opladning | Ja |
| Teknologi | Litiumion |
| Genopladeligt batteri | Ja |
| Køretidsdetaljer | Normal brug - op til 36 time(r) Lavstrømstilstand - op til 18 time(r) Strømbesparelsestilstand - op til 72 time(r) |
| Køretid (op til) | 36 timer |
LAGRING
| Kapacitet | 64 GB |
INTERNET-OF-THINGS-(IOT)
| Stemmekontrolleret | Direkte |
| Intelligent assistent | Siri |
| Internet of Things (IoT) kompatibel | Ja |
BæREDYGTIGHEDSOPLYSNINGER
| Karbonfodaftryk | 0 kg karbonudledning |
SMARTWATCH-ETUI
| Etuiform | Rektangulær |
| Etuioplysninger | Titanium |
| Kronetype | Digital med haptisk feedback |
| Etuistørrelse | 49 mm |
INPUT-ENHED
| Type | Berøringsfølsom skærm, tilpasbar handlingsknap, sideknap, dobbelt trykkegestikulation |
MOBILTELEFON
| SIM-korttype | Elektronisk SIM-kort (e-SIM) |
| Teknologi | WCDMA (UMTS) |
| Generation af mobilt bredbånd | 4G |
| Serviceudbyder | Ikke specificeret |
KONNEKTIVITET
| 4G LTE Bånd | Bånd 1, Bånd 2, Bånd 3, Bånd 4, Bånd 5, Bånd 6, Bånd 7, Bånd 8, Bånd 18, Bånd 19, Bånd 20, Bånd 25, Bånd 26, Bånd 28, Bånd 39, Bånd 40, Bånd 41, Bånd 66 |
| 3G UMTS Bånd | Bånd 1, Bånd 2, Bånd 5, Band 10 |
| Trådløs grænseflade | LTE, IEEE 802.11b/g/n, Bluetooth 5.3, Ultra-Wideband (UWB) |
REM
| Størrelse | M/L |
| Materiale | Nylonflet |
| Passer til håndled med omkreds | 145-220 mm |
| Udskiftelig | Ja |
| Klemmetype | Krog og løkke |
| Farve | Blå/sort |
| Navn | Trail Loop |
SKæRM
| Type | Retina LTPO OLED - farve |
| Opløsning | 410 x 502 pixels |
| Beskyttelse | Flad safir frontkrystal med displaykantbeskyttelse |
| Altid tændt-display (AOD) | Yes |
CPU
| Type | S9 SiP |
| Producent | Apple |
| Funktioner | Anden-generation Ultra Wideband chip, 4-kerne Neural Engine, W3 Apple trådløs chip |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
