Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Indstillede mål | Ja |
| Operativsystem | WatchOS 10 |
| Navigation | GPS/GLONASS/Galileo/BeiDou/QZSS modtager |
| Feedbacktype | Audiovarsel, vibrationsalarm, visuelt interface |
| Urdisplay | Ja |
| Betalingsteknologi | Apple Pay |
| Understøttet værtsenheds-OS | iOS 17 eller senere |
| Lydindgang | Mikrofon |
| Bærestil | Urstil |
| Producentmodelnummer | A2982 |
| Produkttype | Smart ur |
| Lydudgang | Højttaler |
| Producent | A2982 |
| Funktioner | Lysstyrke: 2000 nits, International Emergency Calling, Fald-detektion, Crash Detection, hurtig opladning, præcisionsfinding til iPhone, støjovervågning, Family Setup support, Emergency SOS, Compass Waypoint, hævevisning |
| Meddelelser | Høj og lav hjertefrekvens, uregelmæssig rytme, kredsløbstræning, kalender, SMS, E-mail, applikationer |
| Sporingsdata | ECG, søvnstadier, blodoxygen-mætning, mental sundhed, menstruationscyklus, ægløsningsfase, distance, tid, kalorier forbrændt, aktivitet, søvnaktivitet, hjertefrekvens |
| Sensorere | Temperatursensor, blodoxygensensor, elektrisk hjertesensor, optisk hjertesensor (3. gen.), digitalkompas, høj-g accelerometer, gyroskop med høj dynamisk rækkevidde, altid tændt højdemåler |
MåL-OG-VæGT
| Detaljer | Kun etui: 42.3 g |
DIVERSE
| Vibratoralarm | Ja |
| Præ-loadet software | GymKit |
| Beskyttelse | Vandresistent, støvresistent, revneresistent |
| Specifik absorptionshastighed (SAR) | 0.15 W/kg (head) 0.36 W/kg (lem) |
| Inkluderet tilbehør | Magnetisk hurtig oplader til USB-C-kabel (1 m) |
| Overensstemmelsesstandarder | IP6X, Arsenik-fri, Kviksølv-fri, BFR-fri, PVC-free, Beryllium-free |
| Materiale | Stainless steel |
BATTERI
| Trådløs opladning | Ja |
| Teknologi | Litiumion |
| Genopladeligt batteri | Ja |
| Køretid (op til) | 18 timer |
| Køretidsdetaljer | Typisk brug - op til 18 time(r) Lavstrømstilstand - op til 36 time(r) |
LAGRING
| Kapacitet | 64 GB |
INTERNET-OF-THINGS-(IOT)
| Stemmekontrolleret | Direkte |
| Intelligent assistent | Siri |
| Internet of Things (IoT) kompatibel | Ja |
BæREDYGTIGHEDSOPLYSNINGER
| Karbonfodaftryk | 0 kg karbonudledning |
SMARTWATCH-ETUI
| Etuiform | Rektangulær |
| Etuioplysninger | Sølv rustfrit stål |
| Kronetype | Digital med haptisk feedback |
| Etuibagside | Safirkrystal og keramisk ryg |
| Etuistørrelse | 41 mm |
INPUT-ENHED
| Type | Berøringsfølsom skærm, dobbelt trykkegestikulation, sideknap |
MOBILTELEFON
| SIM-korttype | Elektronisk SIM-kort (e-SIM) |
| Teknologi | WCDMA (UMTS) |
| Generation af mobilt bredbånd | 4G |
| Serviceudbyder | Ikke specificeret |
KONNEKTIVITET
| 4G LTE Bånd | Bånd 1, Bånd 2, Bånd 3, Bånd 4, Bånd 5, Bånd 6, Bånd 7, Bånd 8, Bånd 18, Bånd 19, Bånd 20, Bånd 25, Bånd 26, Bånd 28, Bånd 39, Bånd 40, Bånd 41, Bånd 66 |
| 3G UMTS Bånd | Bånd 1, Bånd 2, Bånd 5, Band 10 |
| Trådløs grænseflade | IEEE 802.11b/g/n, Bluetooth 5.3, Ultra-Wideband (UWB), LTE |
REM
| Størrelse | S/M |
| Materiale | Fluoroelastomer |
| Passer til håndled med omkreds | 130-180 mm |
| Udskiftelig | Ja |
| Klemmetype | Nål og læg |
| Farve | Stormblå |
| Navn | Sportsbånd |
SKæRM
| Type | Retina LTPO OLED - farve |
| Opløsning | 352 x 430 pixels |
| Beskyttelse | Safirglas |
| Altid tændt-display (AOD) | Yes |
CPU
| Type | S9 SiP |
| Producent | Apple |
| Funktioner | W3 Apple trådløs chip, anden-generation Ultra Wideband chip, 4-kerne Neural Engine |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
