Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 138.4 mm |
| SAR værdi | 0, 99 W/kg (krop), 0, 98 W/kg (hoved) |
| Bredde | 67.3 mm |
| Materiale | Aluminium, glas |
| Beskyttelse | Støvafvisende, vandresistent, sprøjteresistent |
| Produkttype | Smartphone |
| Vægt | 144 g |
| Dækfarve | Rød |
| Dybde | 7.3 mm |
| Producents modelnummer | A2783 |
| Formfaktor | Berøring |
| Producent | A2783 |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | IEC 60529 IP67, HAC (Hearing Aid Compatible) |
| Udstyr inkluderet | Lightning til USB-C kabel |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Lightning |
HUKOMMELSE
| Intern hukommelseskapacitet | 128 GB |
PROCESSOR
| Type | Apple A15 Bionic |
BATTERI
| Trådløs opladning | Ja |
| Trådløs opladningsstandarder | Qi |
| Teknologi | Litiumion |
| Run Time detaljer | Afspilning (lyd): op til 50 timer Afspilning (video): op til 15 timer Afspilning (streamet video): op til 10 timer |
KOMMUNIKATIONER
| 2G Bånd | 850 GSM, 900 GSM, 1800 GSM, 1900 GSM |
| 4G LTE Bånd | Bånd 1, Bånd 2, Bånd 3, Bånd 4, Bånd 5, Bånd 7, Bånd 8, Bånd 12, Bånd 13, Bånd 17, Bånd 18, Bånd 19, Bånd 20, Bånd 25, Bånd 26, Bånd 28, Bånd 30, Bånd 32, Bånd 34, Bånd 38, Bånd 39, Bånd 40, Bånd 41, Bånd 42, Bånd 46, Bånd 48, Bånd 66 |
| 4G LTE-frekvens | FDD 2100, FDD 1900 PCS, FDD 1800+, FDD 1700 - 2110 AWS, FDD 850, FDD 2600, FDD 900, FDD 700a, FDD 700c, FDD 700b, FDD 800 nedre, FDD 800 øvre, FDD 800 DD, FDD 1900+, FDD 850+, FDD 700 APT, FDD 2300 WCS, FDD 1500 L, TDD 2000, TDD 2600, TDD 1900, TDD 2300, TDD 2500, TDD 3500, TDD 5150, TDD 3600, FDD 1700 - 2110 AWS-3 |
| 5G NR-frekvens | FDD 2100, FDD 1900PCS, FDD 1800, FDD 850, FDD 2600, FDD 900, FDD 800, FDD 700APT, TDD TD 2600, TDD TD 2500, FDD AWS-3, TDD TD 3700, TDD TD 3500, TDD TD 4500, TDD 2300, FDD 1900, n12, TDD 3500, FDD 2300 |
| Trådløs grænseflade | NFC, Bluetooth 5.0, IEEE 802.11ax |
| 5G NR-bånd | N1, n2, n3, n5, n7, n8, n20, n28, n38, n41, n66, n77, n78, n79, n40, n25, n12, n48, n30 |
| Dataoverførsel | EDGE, HSPA+, LTE, DC-HSDPA, LTE Advanced, VoLTE, FDD-LTE, TDD-LTE, VoWiFi, LAA, 5G NR FR1 |
FRONTKAMERA
| Kameratilstande | Burst-tilstand, Live Photos, Stående tilstand med avanceret bokeh og Depth Control, Portrait Lighting, bred farvebilledtagning til fotos og Live Photos |
| Objektivblænder | F/2.2 |
| Lyskilde | Retina Flash |
| Special Effects | Naturfarvet, Studio, Contour, Stage, Stage Mono, High‑Key Mono |
| Sensoropløsning | 7 Megapixel |
| HDR-tilstand | Auto HDR-tilstand |
| Videoopløsninger | 1280 x 720 (720p), 1920 x 1080 (1080p) at 30 fps, Slo-mo video 1920 x 1080 (1080p) ved 120 fps |
| Funktioner | Auto-billedstabilisering, Biograf-videostabilisering, QuickTake-video, Deep Fusion |
MOBILTELEFON
| Operativsystem | iOS 15 |
| Navigation | GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo, QZSS |
| Input-enhed | Multi-touch |
| SIM-korttype | Nano SIM, elektronisk SIM-kort (e-SIM) |
| Teknologi | WCDMA (UMTS) / GSM |
| Betalingsteknologi | Apple Pay |
| Antal SIM-kort | Dual-SIM |
| Generation af mobilt bredbånd | 5G |
| Serviceudbyder | Ikke specificeret |
| Intelligent assistent | Siri |
SKæRM
| Visning af sprog | Dansk, Hindi, Hebraisk, Ungarsk, Tjekkisk, kroatisk, indonesisk, thailansk, slovakisk, Kinesisk (traditionelt), Kinesisk (forenklet), Vietnamesisk, Ukranisk, Brasiliansk portugisisk, Engelsk, Tysk, Fransk, Italiensk, Norsk, Portugisisk, Polish, Finsk, Svensk, Russisk, Spansk, Hollandsk, Græsk, Tyrkisk, Arabisk, Rumænsk, Catalansk, Japansk, Koreansk, Malay, UK English, Amk. engelsk, Australian English, French Canadian, spansk (latinamerikansk) |
| Type | LCD-skærm |
| Diagonal størrelse | 4.7" |
| Kontrastforhold | 1400:1 |
| Forbedringsteknologi | Dolby Vision |
| Beskyttelse | Fingeraftryksresistent oleofobisk belægning |
| Egenskaber | Display Zoom, Tilgængelighed (skærmskift), True Tone display, Bredt farvedisplay (P3), Mørk tilstand, Haptisk berøring, Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Teknologi | Retina HD-display med IPS technology |
| Maks. lysstyrke | 625 cd/m² |
| Display opløsning | 1334 x 750 pixels |
| Pixeltæthed | 326 ppi |
HOVEDKAMERA
| Kameratilstande | Burst-tilstand, Panorama, Live Photos, Tidsforkortelsesvideo, Stående tilstand med avanceret bokeh og Depth Control, Portrait Lighting, bred farvebilledtagning til fotos og Live Photos |
| Fokusjustering | Automatisk |
| Optisk billedstabilisator | Optical Image Stabilizer (OIS) |
| Objektivblænder | F/1.8 |
| Lyskilde | True Tone LED-blitz |
| Sensoropløsning | 12 Megapixel |
| Digitalt zoom | 5x |
| HDR-tilstand | Smart HDR |
| Objektivkonstruktion | 6-element |
| Videoopløsninger | 1920 x 1080 (1080p) at 30 fps, 1920 x 1080 (1080p) ved 60 fps, 1280 x 720 (720p) ved 30 fps, Slo-mo video 1920 x 1080 (1080p) ved 120 fps, 3840 x 2160 (4K) at 30 fps, 3840 x 2160 (4K) ved 60 fps, 3840 x 2160 (4K) ved 24 fps, Slo-mo video 1920 x 1080 (1080p) ved 240 fps |
| Funktioner | Safirkrystalobjektivdække, Cinematic video-stabilisering, Focus Pixels, Auto-billedstabilisering, Playback zoom, geotagging, Stereo Recording, Fortløbende autofokusvideo, 8MP stillebilledoptagelse 4K-video, Tidsforkortet video med stabilisering, Slow Sync, Avanceret rødøje-korrektion, Optisk billedstabilisering til video, Udvidet dynamisk rækkevidde til video, HEIF-billedoptagelse, Digital zoom op til 3x til video, QuickTake-video, Deep Fusion, Photographic Styles |
| Specielle effekter | Naturfarvet, Studio, Contour, Stage, Stage Mono, High‑Key Mono |
MEDIEAFSPILLER
| Lydforbedringer | Dolby Digital Plus-lyd, Dolby Digital sound |
| Digitale lydstandarder understøttet | Audible, MP3, FLAC, Apple Lossless, AC-3, AAC-LC, LPCM, HE-AAC, Audible AAX, Audible AAX+, beskyttet AAC, EAC3, HE-AAC v2 |
| Videoforbedringer | HDR10, Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Supported Digital Video Standards | M-JPEG, H.264, HEVC, MPEG-4 Part 2, HEIF |
TELEFON-EGENSKABER
| Sikkerhedsenheder | Fingeraftrykslæser |
| Sensorere | Accelerationsmåler, lyssensor for omgivelser, proximity sensor, 3-aksers gyrosensor, digitalkompas, barometer |
| Ekstra egenskaber | MIMO-teknologi, Apple TV-support (2. eller senere), AirPlay Mirroring, Third‑generation Neural Engine, Express Transit-kort med strømreserve, 4K HDR AirPlay Mirroring, FaceTime HD (1080p), 16‑kerne Neural Engine |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
