Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Indstillede mål | Ja |
| Operativsystem | WatchOS |
| Navigation | GPS/GLONASS/Galileo/BeiDou/QZSS modtager |
| Feedbacktype | Audiovarsel, vibrationsalarm, visuelt interface |
| Urdisplay | Ja |
| Funktioner | Opkaldshåndtering, Fald-detektion, Emergency SOS, Family Setup support, International Emergency Calling, Crash Detection, støjovervågning, Compass Waypoint, lysstyrke: 1000 nits, kant til kant-display |
| Betalingsteknologi | Apple Pay |
| Understøttet værtsenheds-OS | iOS 16 eller senere |
| Lydindgang | Mikrofon |
| Meddelelser | Kalender, SMS, E-mail, høj og lav hjertefrekvens, uregelmæssig rytme, kredsløbstræning |
| Bærestil | Urstil |
| Producentmodelnummer | A2771 |
| Produkttype | Smart ur |
| Sporingsdata | Distance, tid, kalorier forbrændt, aktivitet, søvnaktivitet, hjertefrekvens, blodoxygen-mætning, søvnstadier, menstruationscyklus, ECG, ægløsningsfase, hurtig øjebevægelse (REM) |
| Sensorere | Accelerationsmåler, lyssensor for omgivelser, digitalkompas, elektrisk hjertesensor, blodoxygensensor, gyroskop, temperaturføling, optisk hjertesensor (3. gen.), altid tændt højdemåler |
| Lydudgang | Højttaler |
| Producent | A2771 |
MåL-OG-VæGT
| Detaljer | Kun etui: 38.8 g |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | IP6X |
| Vibratoralarm | Ja |
| Materiale | Luftfarts-kvalitets aluminiumslegering |
| Præ-loadet software | Apple Pay, GymKit |
| Beskyttelse | Vandresistent, støvresistent, revneresistent |
| Specifik absorptionshastighed (SAR) | 0.26 W/kg (head) 0.16 W/kg (lem) |
| Inkluderet tilbehør | Magnetisk hurtig oplader til USB-C-kabel (1 m) |
BATTERI
| Trådløs opladning | Ja |
| Teknologi | Litiumion |
| Genopladeligt batteri | Ja |
| Køretid (op til) | 18 timer |
LAGRING
| Kapacitet | 32 GB |
INTERNET-OF-THINGS-(IOT)
| Stemmekontrolleret | Direkte |
| Intelligent assistent | Siri |
| Internet of Things (IoT) kompatibel | Ja |
SMARTWATCH-ETUI
| Etuiform | Rektangulær |
| Etuioplysninger | Rød aluminium |
| Kronetype | Digital med haptisk feedback |
| Etuibagside | Safirkrystal og keramisk ryg |
| Etuistørrelse | 45 mm |
INPUT-ENHED
| Type | Berøringsfølsom skærm |
KONNEKTIVITET
| Trådløs grænseflade | IEEE 802.11b/g/n, Bluetooth 5.0 |
REM
| Størrelse | Almindelig |
| Materiale | Fluoroelastomer |
| Passer til håndled med omkreds | 140-210 mm |
| Udskiftelig | Ja |
| Klemmetype | Nål og læg |
| Farve | Rød |
| Navn | Sportsbånd |
SKæRM
| Type | Retina LTPO OLED - farve |
| Opløsning | 396 x 484 pixels |
| Beskyttelse | Ion-X glas |
| Altid tændt-display (AOD) | Yes |
CPU
| Type | S8 SiP |
| Producent | Apple |
| Funktioner | W3 Apple trådløs chip, U1 chip |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

