Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Indstillede mål | Ja |
| Operativsystem | WatchOS 10 |
| Navigation | GPS/GLONASS/Galileo/QZSS receiver |
| Feedbacktype | Audiovarsel, vibrationsalarm, visuelt interface |
| Urdisplay | Ja |
| Funktioner | Find telefon-funktion, Emergency SOS, International Emergency Calling, Fald-detektion, uheldsdetektion, støjovervågning, Track Back, Crash Detection, Compass Waypoint, lysstyrke: 1000 nits, Family Setup support, opkaldshåndtering, fjernhåndtering af musik, fjernstyring til kamera |
| Betalingsteknologi | Apple Pay |
| Understøttet værtsenheds-OS | iOS 17 eller senere |
| Lydindgang | Mikrofon |
| Meddelelser | Høj og lav hjertefrekvens, uregelmæssig rytme, kalender, SMS, E-mail |
| Bærestil | Urstil |
| Producentmodelnummer | A2725 |
| Produkttype | Smart ur |
| Sporingsdata | Søvnaktivitet, søvnstadier, menstruationscyklus, højde, hjertefrekvens, aktivitet, distance, tid, kalorier forbrændt |
| Sensorere | Optisk hjertesensor (2. gen.), digitalkompas, accelerationsmåler, gyroskop, altid tændt højdemåler, barometer, lyssensor for omgivelser |
| Lydudgang | Højttaler |
| Producent | A2725 |
MåL-OG-VæGT
| Detaljer | Kun etui: 27.8 g |
DIVERSE
| Vibratoralarm | Ja |
| Materiale | Aluminium |
| Præ-loadet software | Apple Pay, GymKit |
| Beskyttelse | Vandresistent |
| Specifik absorptionshastighed (SAR) | 0.13 W/kg (head) 1.35 W/kg (håndled) |
| Inkluderet tilbehør | Magnetisk oplader til USB-C-kabel (1 m) |
BATTERI
| Trådløs opladning | Ja |
| Teknologi | Litiumion |
| Genopladeligt batteri | Ja |
| Køretid (op til) | 18 timer |
LAGRING
| Kapacitet | 32 GB |
INTERNET-OF-THINGS-(IOT)
| Stemmekontrolleret | Direkte |
| Intelligent assistent | Siri |
| Internet of Things (IoT) kompatibel | Ja |
SMARTWATCH-ETUI
| Etuiform | Rektangulær |
| Etuioplysninger | Stjernelys-aluminium |
| Kronetype | Digital med haptisk feedback |
| Etuibagside | Nylonkomposit |
| Krystaltype | Safirkrystal |
| Etuistørrelse | 40 mm |
INPUT-ENHED
| Type | Berøringsfølsom skærm, sideknap |
MOBILTELEFON
| SIM-korttype | Elektronisk SIM-kort (e-SIM) |
| Teknologi | WCDMA (UMTS) |
| Generation af mobilt bredbånd | 4G |
| Serviceudbyder | Ikke specificeret |
KONNEKTIVITET
| 4G LTE Bånd | Bånd 1, Bånd 2, Bånd 3, Bånd 4, Bånd 5, Bånd 6, Bånd 7, Bånd 8, Bånd 18, Bånd 19, Bånd 20, Bånd 25, Bånd 26, Bånd 28, Bånd 39, Bånd 40, Bånd 41, Bånd 66 |
| 3G UMTS Bånd | Bånd 1, Bånd 2, Bånd 5, Bånd 8, Band 10 |
| Trådløs grænseflade | LTE, IEEE 802.11b/g/n, Bluetooth 5.3 |
REM
| Størrelse | M/L |
| Materiale | Fluoroelastomer |
| Passer til håndled med omkreds | 150-200 mm |
| Udskiftelig | Ja |
| Klemmetype | Nål og læg |
| Farve | Stjernelys |
| Navn | Sportsbånd |
SKæRM
| Type | Retina LTPO OLED - farve |
| Opløsning | 324 x 394 pixels |
| Beskyttelse | Ion-X glas |
CPU
| Type | S8 SiP |
| Producent | Apple |
| Funktioner | W3 Apple trådløs chip |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
