Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Indstillede mål | Ja |
| Operativsystem | WatchOS 10 |
| Navigation | GPS/GLONASS/Galileo/QZSS receiver |
| Feedbacktype | Audiovarsel, vibrationsalarm, visuelt interface |
| Urdisplay | Ja |
| Funktioner | Find telefon-funktion, Emergency SOS, International Emergency Calling, Fald-detektion, uheldsdetektion, støjovervågning, Track Back, Crash Detection, Compass Waypoint, lysstyrke: 1000 nits, opkaldshåndtering, fjernhåndtering af musik, fjernstyring til kamera |
| Betalingsteknologi | Apple Pay |
| Understøttet værtsenheds-OS | iOS 17 eller senere |
| Lydindgang | Mikrofon |
| Meddelelser | Høj og lav hjertefrekvens, uregelmæssig rytme, kalender, SMS, E-mail |
| Bærestil | Urstil |
| Producentmodelnummer | A2723 |
| Produkttype | Smart ur |
| Sporingsdata | Søvnaktivitet, søvnstadier, menstruationscyklus, højde, hjertefrekvens, aktivitet, distance, tid, kalorier forbrændt |
| Sensorere | Optisk hjertesensor (2. gen.), digitalkompas, accelerationsmåler, gyroskop, altid tændt højdemåler, barometer, lyssensor for omgivelser |
| Lydudgang | Højttaler |
| Producent | A2723 |
MåL-OG-VæGT
| Detaljer | Kun etui: 32.9 g |
DIVERSE
| Vibratoralarm | Ja |
| Materiale | Aluminium |
| Præ-loadet software | Apple Pay, GymKit |
| Beskyttelse | Vandresistent |
| Specifik absorptionshastighed (SAR) | 0.1 W/kg (head) 0.06 W/kg (håndled) |
| Inkluderet tilbehør | Magnetisk oplader til USB-C-kabel (1 m) |
BATTERI
| Trådløs opladning | Ja |
| Teknologi | Litiumion |
| Genopladeligt batteri | Ja |
| Køretid (op til) | 18 timer |
LAGRING
| Kapacitet | 32 GB |
INTERNET-OF-THINGS-(IOT)
| Stemmekontrolleret | Direkte |
| Intelligent assistent | Siri |
| Internet of Things (IoT) kompatibel | Ja |
SMARTWATCH-ETUI
| Etuiform | Rektangulær |
| Etuioplysninger | Midnatsaluminium |
| Kronetype | Digital med haptisk feedback |
| Etuibagside | Nylonkomposit |
| Krystaltype | Safirkrystal |
| Etuistørrelse | 44 mm |
INPUT-ENHED
| Type | Berøringsfølsom skærm, sideknap |
KONNEKTIVITET
| Trådløs grænseflade | IEEE 802.11b/g/n, Bluetooth 5.3 |
REM
| Størrelse | M/L |
| Materiale | Fluoroelastomer |
| Passer til håndled med omkreds | 160-210 mm |
| Udskiftelig | Ja |
| Klemmetype | Nål og læg |
| Farve | Midnat |
| Navn | Sportsbånd |
SKæRM
| Type | Retina LTPO OLED - farve |
| Opløsning | 368 x 448 pixels |
| Beskyttelse | Ion-X glas |
CPU
| Type | S8 SiP |
| Producent | Apple |
| Funktioner | W3 Apple trådløs chip |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
