Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Indstillede mål | Ja |
| Aktivitet/sport | Multisport |
| Operativsystem | WatchOS |
| Navigation | GPS/GLONASS/Galileo/BeiDou/QZSS modtager |
| Feedbacktype | Audiovarsel, vibrationsalarm, visuelt interface |
| Urdisplay | Ja |
| Funktioner | Opkaldshåndtering, lagr og afspil musik, Fald-detektion, Emergency SOS, hjertefrekvenszoner, lysstyrke: 2000 nits, Family Setup support, International Emergency Calling, Sirene (86-decibel), Crash Detection, støjovervågning, Compass Waypoint |
| Betalingsteknologi | Apple Pay |
| Understøttet værtsenheds-OS | iOS 16 eller senere |
| Lydindgang | Tre-mikrofoner array |
| Meddelelser | Kalender, SMS, E-mail, høj og lav hjertefrekvens, uregelmæssig rytme, kredsløbstræning |
| Bærestil | Urstil |
| Producentmodelnummer | A2684 |
| Produkttype | Smart ur |
| Tilstande | Nattetilstand |
| Sporingsdata | Distance, tid, kalorier forbrændt, aktivitet, søvnaktivitet, hjertefrekvens, blodoxygen-mætning, søvnstadier, menstruationscyklus, ECG, ægløsningsfase, hurtig øjebevægelse (REM), dybde |
| Sensorere | Accelerationsmåler, lyssensor for omgivelser, digitalkompas, dybdemåler, elektrisk hjertesensor, ECG-sensor, blodoxygensensor, gyroskop, vandtemperatursensor, temperaturføling, optisk hjertesensor (3. gen.), altid tændt højdemåler |
| Lydudgang | Dobbelte højttalere |
| Producent | A2684 |
MåL-OG-VæGT
| Detaljer | Kun etui: 61.3 g |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | IP6X, MIL-STD-810H, EN13319 |
| Vibratoralarm | Ja |
| Materiale | Titanium i flyvekvalitet |
| Præ-loadet software | GymKit, Oceanic+ |
| Beskyttelse | Vandresistent, sprøjteresistent, korrosionsresistent, støvresistent |
| Specifik absorptionshastighed (SAR) | 0.35 W/kg (head) 0.6 W/kg (lem) |
| Inkluderet tilbehør | Magnetisk hurtig oplader til USB-C-kabel (1 m) |
BATTERI
| Trådløs opladning | Ja |
| Teknologi | Litiumion |
| Genopladeligt batteri | Ja |
| Køretidsdetaljer | Normal brug - op til 36 time(r) Med LTE - op til 18 time(r) Strømbesparelsestilstand - op til 60 time(r) |
| Køretid (op til) | 36 timer |
LAGRING
| Kapacitet | 32 GB |
INTERNET-OF-THINGS-(IOT)
| Stemmekontrolleret | Direkte |
| Intelligent assistent | Siri |
| Internet of Things (IoT) kompatibel | Ja |
SMARTWATCH-ETUI
| Etuiform | Rektangulær |
| Etuioplysninger | Titanium |
| Kronetype | Digital med haptisk feedback |
| Etuistørrelse | 49 mm |
INPUT-ENHED
| Type | Berøringsfølsom skærm, tilpasbar handlingsknap, sideknap |
MOBILTELEFON
| SIM-korttype | Elektronisk SIM-kort (e-SIM) |
| Teknologi | WCDMA (UMTS) |
| Generation af mobilt bredbånd | 4G |
| Serviceudbyder | Ikke specificeret |
KONNEKTIVITET
| 4G LTE Bånd | Bånd 1, Bånd 2, Bånd 3, Bånd 4, Bånd 5, Bånd 6, Bånd 7, Bånd 8, Bånd 18, Bånd 19, Bånd 20, Bånd 25, Bånd 26, Bånd 28, Bånd 39, Bånd 40, Bånd 41, Bånd 66 |
| 3G UMTS Bånd | Bånd 1, Bånd 2, Bånd 5, Bånd 8, Band 10 |
| Trådløs grænseflade | IEEE 802.11b/g/n, LTE, Ultra-Wideband (UWB), Bluetooth 5.3 |
REM
| Størrelse | S/M |
| Materiale | Blød dobbeltlagsnylon |
| Passer til håndled med omkreds | 130-180 mm |
| Udskiftelig | Ja |
| Klemmetype | Krog og løkke |
| Farve | Blå/grå |
| Navn | Trail Loop |
SKæRM
| Type | Retina LTPO OLED - farve |
| Opløsning | 410 x 502 pixels |
| Beskyttelse | Flad safir frontkrystal med displaykantbeskyttelse |
| Altid tændt-display (AOD) | Yes |
CPU
| Type | S8 SiP |
| Producent | Apple |
| Funktioner | W3 Apple trådløs chip, U1 chip |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.