Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Grænseflade | USB4 |
| Højde | 15.9 mm |
| Kapacitet | 2199023255552 |
| Bredde | 64.2 mm |
| Vægt | 181.52 g |
| Dybde | 122.56 mm |
| Enhedstype | Solid state-drev - ekstern (bærbar) |
| Producent | A-Data |
EFFEKT
| Nødvendig spænding | 5 V |
| Strømenhed | USB |
| Strømkilde | USB bus |
DIVERSE
| Fås i farverne | Sort |
| Overensstemmelsesstandarder | FCC, RoHS, EAC, CP65 |
| Udstyr inkluderet | USB-C-kabel |
PROGRAMMER-&-SYSTEMKRAV
| OS nødvendig | Windows 10, Windows 11, Android 13 eller senere, Apple MacOS 13 eller nyere, Linux Kernel 6 eller nyere |
PRæSTATION
| Maks. dataoverførselshastighed | 3800 MB/s |
| Overføringshastighed, grænseflade | 40 Gbps (Thunderbolt 3) |
| Intern datahastighed | 3800 MBps (læs) / 3700 MBps (skriv) |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

