Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Grænseflade | USB 3.2 Gen 2x2 |
| Højde | 1.224 mm |
| Kapacitet | 4398046511104 |
| Bredde | 4.4 cm |
| Egenskaber | Vandtæt, støvsikker, stødsikker |
| Vægt | 41.7 g |
| Dybde | 7.27 cm |
| Enhedstype | Solid state-drev - ekstern (bærbar) |
| Producent | A-Data |
EFFEKT
| Strømkilde | USB bus |
DIVERSE
| Fås i farverne | Sort |
| Overensstemmelsesstandarder | FCC, RoHS, WEEE, IP68, EAC, CP65, CAN ICES-3(B)/NMB3(B), MIL-STD-810G 516.6, UKCA, ICC |
| Pakningsmateriale | Aluminiumlegering |
| Medfølgende ledninger | 1 x USB-C kabel - ekstern |
| Pakkedetaljer | Boks |
PROGRAMMER-&-SYSTEMKRAV
| OS nødvendig | Microsoft Windows 10 / 11, Android 13 eller senere, Apple MacOS 13 eller nyere, Linux Kernel 6 eller nyere |
EKSPANSION-OG-FORBINDELSE
| Interface | 1 x USB 3.2 Gen 2x2 - 24 pin USB-C |
PRæSTATION
| Maks. dataoverførselshastighed | 2000 MB/s |
| Overføringshastighed, grænseflade | 20 Gbps (USB 3.2 Gen 2x2) |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


