Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Grænseflade | USB 3.2 Gen 2 |
| Højde | 1.22 cm |
| Kapacitet | 1099511627776 |
| Bredde | 4.4 cm |
| Egenskaber | Vandtæt, støvsikker |
| Vægt | 47.1 g |
| Dybde | 7.27 cm |
| Enhedstype | Solid state-drev - ekstern (bærbar) |
| Producent | A-Data |
EFFEKT
| Strømkilde | USB bus |
DIVERSE
| Fås i farverne | Sølvgrå |
| Overensstemmelsesstandarder | IP68, MIL-STD-810G 516.6 |
| Pakningsmateriale | Aluminiumlegering |
| Medfølgende ledninger | 1 x USB-C kabel - ekstern |
| Udstyr inkluderet | USB-C-kabel |
| Pakkedetaljer | Boks |
PROGRAMMER-&-SYSTEMKRAV
| OS nødvendig | Microsoft Windows 10 / 11, Android 13 eller senere, Apple MacOS 13 eller nyere, Linux Kernel 6 eller nyere |
EKSPANSION-OG-FORBINDELSE
| Interface | 1 x USB 3.2 Gen 2x2 - 24 pin USB-C |
PRæSTATION
| Maks. dataoverførselshastighed | 2000 MB/s |
| Overføringshastighed, grænseflade | 20 Gbps (USB 3.2 Gen 2x2) |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



