Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Grænseflade | USB 3.2 Gen 2 |
| Højde | 15.2 mm |
| Kapacitet | 1099511627776 |
| Bredde | 80 mm |
| Egenskaber | Stødsikret |
| Vægt | 54.9 g |
| Dybde | 80 mm |
| Enhedstype | Solid state-drev - ekstern (bærbar) |
| Producent | A-Data |
EFFEKT
| Strømkilde | USB bus |
DIVERSE
| Fås i farverne | Blå |
| Overensstemmelsesstandarder | FCC, RoHS, WEEE, KC, EAC, MIL-STD-810G 516.6, UKCA |
PROGRAMMER-&-SYSTEMKRAV
| OS nødvendig | Linux Kernel 2.6 eller nyere, Apple MacOS X 10.6 eller nyere, Android 8.0 (Oreo) eller senere, Windows 8 / 8.1 / 10 / 11 |
EKSPANSION-OG-FORBINDELSE
| Interface | 1 x USB 3.2 Gen 2 |
PRæSTATION
| Maks. dataoverførselshastighed | 520 MB/s |
| Overføringshastighed, grænseflade | 10, 0 Gbps (USB 3.2 Gen2) |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
