Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | A-Data |
PRæSTATION
| Certificering | CB(62368+60950) / TUV / cTUVus / CE / FCC / BSMI / CCC / RCM / EAC / EAC RoHS / NOM |
| Strømforsyningenhed (PSU) formfaktor | ATX |
| 80 PLUS certificering | 80 PLUS Bronze |
| Gennemsnitstid mellem fejl (MTBF) | 100000 t |
| Formål | PC |
VæGT-&-STøRRELSER
| Højde | 86 mm |
| Bredde | 140 mm |
| Dybde | 150 mm |
DESIGN
| Kølingstype | Aktiv |
| Antal blæsere | 1 blæser(e) |
| Ventilator diameter | 12 cm |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
| Ventilatorhastighed | 800 - 2000 rpm |
| Blæser placering | Top |
| Produktfarve | Sort |
STRøMSTYRING
| Total effekt | 550 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Strømbeskyttelsesfunktioner | Overstrøm, Overstrøm, Højspænding, Overophedning, Kortslutning, Lavspænding |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50 - 60 Hz |
PORTE-&-GRæNSEFLADER
| Floppy-drev, stik | Ja |
| Antal SATA strømstik | 5 |
| EPS-strømstik (4 + 4-benet) | Ja |
| ATX strømstik (20+4 pin) | Ja |
| Perifere (Molex) strømstik (4-pin) | 1 |
| PCI ekspres strømforbindelser (6+2 pin) | 2 |
| CPU strømstik (4+4 pin) | Ja |
| Diskettedrev, strømstik | 1 |
| Kabeltype | Ikke modulær |
| Motherboard, strømstik | 20+4 pin ATX |
| EPS strømstik (8-pin) | Ja |
TEKNISKE-DETALJER
| Compliance-certifikater | RoHS |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

