Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Opgraderingstype | Generisk |
| Højde | 33.8 mm |
| Kapacitet | 34359738368 |
| Bredde | 133.35 mm |
| Vægt | 32.9 g |
| Dybde | 7.8 mm |
| Producent | A-Data |
DIVERSE
| Farvekategori | Sort |
HUKOMMELSE
| Spænding | 1.1 - 1.4 V |
| Type | DRAM hukommelsessæt |
| Søgetids Timinger | CL30 (30-40-40) |
| Egenskaber | Single rank, lavprofil-kølelegeme, indbygget Power Management IC (PMIC), AMD EXPO, Intel Extreme Memory Profiles (XMP 3.0), ikke bufferet |
| Hastighed | 3000 MHz (PC5-48000) |
| RAM-ydelse | SPD - 4800 MHz - 1.1 V - CL40 - 40-39-39 |
| Model | DIMM 288-PIN |
| Teknologi | DDR5 SDRAM |
| Dataintegritetskontrol | On-die ECC |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


