Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | A-Data |
HUKOMMELSE
| Kapacitet | 512 GB |
| Skrivehastighed | 25 MB/s |
| Flashkort type | MicroSDXC |
| Intern hukommelsestype | UHS-I |
| Flash-hukommelse klasse | Klasse 10 |
| Læsehastighed | 100 MB/s |
FUNKTIONER
| Produktfarve | Sort, Blå |
VæGT-&-STøRRELSER
| Højde | 11 mm |
| Bredde | 15 mm |
| Vægt | 25 g |
| Dybde | 1 mm |
EMBALLERINGSDATA
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

