Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | A-Data |
HUKOMMELSE
| Kapacitet | 1 TB |
| Skrivehastighed | 85 MB/s |
| Flashkort type | MicroSDXC |
| Intern hukommelsestype | UHS-I |
| UHS hastighedsklasse | Class 3 (U3) |
| Flash-hukommelse klasse | Klasse 10 |
| Læsehastighed | 100 MB/s |
VæGT-&-STøRRELSER
| Højde | 11 mm |
| Bredde | 15 mm |
| Vægt | 25 g |
| Dybde | 1 mm |
DRIFTSBETINGELSER
| Driftstemperatur (T-T) | -25 - 85 °C |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

