Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Grænseflade | USB 3.2 Gen 2x2 |
| Højde | 12.25 mm |
| Kapacitet | 4398046511104 |
| Bredde | 35 mm |
| Vægt | 31 g |
| Dybde | 64.8 mm |
| Enhedstype | Solid state-drev - ekstern (bærbar) |
| Producent | A-Data |
EFFEKT
| Strømkilde | USB bus |
DIVERSE
| Fås i farverne | Titangrå |
| Overensstemmelsesstandarder | FCC, UKCA, KC, EAC, WEEE, RoHS, CAN ICES-3(B)/NMB3(B) |
| Medfølgende ledninger | 1 x USB 3.2 kabel - USB-C til USB-C 1 x USB 3.2 kabel - USB-C til Type A |
| Pakkedetaljer | Hængeboks |
PROGRAMMER-&-SYSTEMKRAV
| OS nødvendig | Windows 8 / 8.1 / 10 / 11, Apple MacOS X 10.6 eller nyere, Linux Kernel 2.6 eller nyere, Android 8.0 (Oreo) eller senere |
EKSPANSION-OG-FORBINDELSE
| Interface | 1 x USB 3.2 Gen 2x2 - 24 pin USB-C |
PRæSTATION
| Maks. dataoverførselshastighed | 2000 MB/s |
| Overføringshastighed, grænseflade | 20 Gbps (USB 3.2 Gen 2x2) |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

