Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Opgraderingstype | Generisk |
| Kapacitet | 34359738368 |
| Vægt | 17.15 g |
| Producent | A-Data |
DIVERSE
| Farvekategori | Sort |
HUKOMMELSE
| Spænding | 1.1 V |
| Type | DRAM hukommelsesmodul |
| Søgetids Timinger | CL40 |
| Egenskaber | Indbygget Power Management IC (PMIC), ikke bufferet |
| Hastighed | 4800 MHz (PC5-38400) |
| Model | DIMM 288-PIN |
| Teknologi | DDR5 SDRAM |
| Dataintegritetskontrol | On-die ECC |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
