Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Vægt | 500 g |
| Farve | Hvid |
| Producent | 5 års garanti |
DIMENSIONER-&-VæGT-DETALJER
| Forsendelsesdimensioner (VxDxH)/vægt | 5 cm x 3 cm x 57 cm / 1.3 kg |
AV-MøBLER
| Type | Komponenter til montering |
| Anbefalet brug | LCD display |
| Monteringskomponenter | 2 strækarme |
| Maks. byrdevægt | 30 kg |
| VESA-monteringsinterface | 400 x 600 mm |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


