Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 93 cm |
| Bredde | 4.5 cm |
| Materiale | Stål |
| Vægt | 6.5 kg |
| Dybde | 7.4 cm |
| Farve | Sort |
| Producent | 5 års garanti |
AV-MøBLER
| Type | Komponenter til montering |
| Anbefalet brug | LCD display |
| Placering/montering | Standermonterbar |
| Hældning | -8° til 8° |
| Monteringskomponenter | 2 vippearme |
| Maks. byrdevægt | 30 kg |
| Finish | Pulverbelagt |
| Maks Montering Mønster Størrelse | 900 mm |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


