Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 203.8 cm |
| Bredde | 73 cm |
| Materiale | Stål |
| Vægt | 10.3 kg |
| Dybde | 7 cm |
| Farve | Sort |
| Producent | 5 års garanti |
DIMENSIONER-&-VæGT-DETALJER
| Forsendelsesdimensioner (VxDxH)/vægt | 11 kg |
AV-MøBLER
| Type | Komponenter til montering |
| Anbefalet brug | LCD display |
| Placering/montering | Gulvstandermonterbar |
| Monteringskomponenter | Ramme |
| Maks. byrdevægt | 80 kg |
| Finish | Pulverbelagt |
| Kabeladministration | Intern kabeladministration |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


