Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | 5 års garanti |
| Justerbar højde | Up to 600 cm |
| Bredde | 48 cm |
| Materiale | Aluminium, stål |
| Vægt | 13 kg |
| Dybde | 17 cm |
| Farve | Sort |
| Pakkeindhold | Monteringshardware |
AV-MøBLER
| Type | Beslag |
| Anbefalet brug | LCD display |
| Placering/montering | Loftsmonterbar |
| Maks. byrdevægt | 25 kg |
| VESA-monteringsinterface | Op til 600 x 400 mm, fra 100 x 100 mm |
| Anbefaltet Display Størrelse | 40"-65" |
| Justeringer | Højde |
| Finish | Pulverbelagt og anodiseret |
| Kabeladministration | Integreret kabeladministration |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


