Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 7 cm |
| Bredde | 80.73 cm |
| Materiale | Stål |
| Vægt | 20 kg |
| Producent | 5 års garanti |
| Dybde | 61.5 cm |
| Farve | Sort |
AV-MøBLER
| Type | Komponenter til montering |
| Placering/montering | På gulv |
| Monteringskomponenter | Monteringsbase |
| Maks. byrdevægt | 90 kg |
| Finish | Pulverbelagt |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


