Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 15 cm |
| Bredde | 16.5 cm |
| Materiale | Plastik, stål |
| Vægt | 2 kg |
| Dybde | 16.5 cm |
| Farve | Krom |
| Producent | 5 års garanti |
AV-MøBLER
| Type | Komponenter til montering |
| Placering/montering | Loftsmonterbar |
| Monteringskomponenter | Vægplade |
| Maks. byrdevægt | 90 kg |
| Finish | Pulverbelagt og oxideret |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

