Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 178 cm |
| Bredde | 69 cm |
| Materiale | Aluminium, stål |
| Vægt | 8.5 kg |
| Dybde | 20 cm |
| Farve | Sort |
| Producent | 5 års garanti |
DIMENSIONER-&-VæGT-DETALJER
| Forsendelsesdimensioner (VxDxH)/vægt | 18.8 cm x 23.3 cm x 83.1 cm / 10.12 kg |
AV-MøBLER
| Type | Beslag |
| Anbefalet brug | Fladt panel |
| Placering/montering | Loftsmonterbar |
| Hældning | 0° til 15° |
| Maks. byrdevægt | 135 kg |
| VESA-monteringsinterface | Op til 900 x 600 mm, fra 100 x 100 mm |
| Anbefaltet Display Størrelse | 40"-100" |
| Nivellere | -4° til 4° |
| Justeringer | Planering, højde, hæld, dreje |
| Finish | Pulverbelagt og oxideret |
| Kabeladministration | Integreret kabeladministration |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



