Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | 5 års garanti |
| Højde | 210 cm |
| Materiale | Aluminium |
| Vægt | 25 kg |
| Farve | Sølv |
AV-MøBLER
| Type | Vogn med hjul |
| Anbefalet brug | Fladt panel |
| Hældning | -5° til 15° |
| Antal hjul | 4 |
| Låsbar | Ja |
| Maks. byrdevægt | 60 kg |
| Detaljer | Stående, liggende |
| VESA-monteringsinterface | Op til 800 x 500 mm |
| Anbefaltet Display Størrelse | 55"-80" |
| Justeringer | Højde |
| Låstype | Hængelås (ikke inkluderet) |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


