Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 7.2 cm |
| Bredde | 65 cm |
| Materiale | SPCC-stål |
| Vægt | 1.1 kg |
| Dybde | 2.6 cm |
| Farve | Sort |
| Producent | 5 års garanti |
AV-MøBLER
| Type | Komponenter til montering |
| Anbefalet brug | Fladt panel |
| Placering/montering | Vægmonterbar |
| Monteringskomponenter | Forlængerbeslag |
| Maks. byrdevægt | 30 kg |
| VESA-monteringsinterface | 600 x 400 mm, 400 x 600 mm |
| Anbefaltet Display Størrelse | 40"-70" |
| Finish | Epoxy-pulverbelagt |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

